Sport.pl

Cole i Cole ikonami gejów

W jednym z ostatnich internetowych sondaży, przeprowadzonym wśród lesbijek, Cheryl Cole została wybrana najbardziej atrakcyjną WAG. W analogicznym badaniu opinii gejów, status najseksowniejszego mężczyzny w futbolu zdobył również Cole. Nie był to jednak Ashley, mąż niewierny Cheryl, a nie kto inny jak jego kolega z drużyny Chelsea, osobnik o wyjątkowo dużej głowie - Joe Cole.

 

 

Tytuł dla cudownej Cheryl w ogóle nie zaskakuje - w głosowaniu wyprzedziła takie konkurentki jak Alex Curran, której urody odmówić nie można, ale przy piosenkarce Girls Aloud raczej nie zachwyca, oraz Victoria Beckham, której charakterystyka w jednym tylko słowie "cyborg" wyjaśnia chyba wszystko. Jesteśmy jednak poważnie zdziwione wyróżnieniem dla Joe Cole'a, który wyprzedził w rankingu Davida Beckhama (samego Beckhama!) i Michaela Owena. Po raz kolejny potwierdza się, że ten zawodnik The Blues ma w sobie niedostrzegalny przez nas urok. I szczęście, że atrakcyjność gracza zauważa jego śliczna narzeczona, Carly Zucker.

 

I tu pytanie do wszystkich czytających nas gejów i nie tylko: czy Wy także podzielacie fascynację niewysokim Joe? A jeśli nie, to który Waszym zdaniem piłkarz zasłużył na miano ikony? Bo nie chcemy wierzyć, że to jednak Cole jest tak atrakcyjny, a my - ślepe.

 

 

Więcej o: