Eleganccy panowie dwaj, czyli Rafa i Novak w kasynie

Stara prawda mówi, że mężczyzna w niczym innym nie wygląda tak dobrze, jak w odpowiednio skrojonym garniturze. A Rafael Nadal i Novak Djokovici po raz kolejny są jej najlepszym odzwierciedleniem. Obaj tenisiści w tym tygodniu występują w dużym turnieju z cyklu Master Series w Monte Carlo. A co można robić w Monte Carlo, jeśli nie gra się w tenisa, w tzw. czasie wolnym? Każdy, kto choć raz był w tym, skądinąd bardzo urokliwym i klimatycznym mieście wie, że grzechem byłoby nie odwiedzić tamtejszego kasyna.

 

 

Eleganccy panowie dwaj Czyli Rafael Nadal i Novak Djokovic w kasynie. Stara prawda mówi, że mężczyzna najlepiej wygląda w odpowiednio skrojonym garniturze. A Rafael Nadal i Novak Djokovic po raz kolejny są jej odzwierciedleniem. Stara prawda mówi, że mężczyzna w niczym innym nie wygląda tak dobrze, jak w odpowiednio skrojonym garniturze. A Rafael Nadal i Novak Djokovic po raz kolejny są jej najlepszym odzwierciedleniem. Obaj tenisiści w tym tygodniu występują w dużym turnieju z cyklu Master Series w Monte Carlo. A co można robić w Monte Carlo, jeśli nie gra się w tenisa, w tzw. czasie wolnym? Każdy, kto choć raz był w tym, skądinąd bardzo urokliwym i klimatycznym mieście wie, że grzechem byłoby nie odwiedzić tamtejszego kasyna. Podobnego zdania byli również Rafa i Novak, czego dowody można zobaczyć tutaj. Szykowne czarne garnitury, eleganckie muszki, białe koszule, po prostu bajka. Patrzeć jak obaj panowie przygotowują się do gry - tym razem nie na tenisowym korcie a przy stole do black jacka czy ruletki, to miód na nasze skołatane nerwy. W takim stroju nawet Hiszpan wygląda jak jeden z synów amerykańskich multimilionerów i te z Was, które o tenisie nie wiedzą nic, taki widok mógłby zwieść... Zwracamy również uwagę na włosy Nadala. W porównaniu z tym, co oglądamy na co dzień, nawet one prezentują się dobrze. Co nie zmienia oczywiście faktu, że z tej dwójki zdecydowanie Novak jest naszym faworytem. Dlatego teraz specjalnie dla fanek serbskiego tenisisty prezentujemy krótki wywiad z jego udziałem. Wspominałyśmy już, że uśmiech Djoko wart jest... naprawdę wiele? I jedyne, czego nam brakuje to obecności obok tej dwójki naszego ukochanego Marata Safina. Ale przecież nie można mieć wszystkiego.

Podobnego zdania byli również Rafa i Novak, czego dowody można zobaczyć tutaj.

 

Szykowne czarne garnitury, eleganckie muszki, białe koszule, po prostu bajka. Patrzeć jak obaj panowie przygotowują się do gry - tym razem nie na tenisowym korcie a przy stole do black jacka czy ruletki, to miód na nasze skołatane nerwy. W takim stroju nawet Hiszpan wygląda jak jeden z synów amerykańskich multimilionerów i te z Was, które o tenisie nie wiedzą nic, taki widok mógłby zwieść... Zwracamy również uwagę na włosy Nadala. W porównaniu z tym, co oglądamy na co dzień, nawet one prezentują się dobrze. Co nie zmienia oczywiście faktu, że z tej dwójki zdecydowanie Novak jest naszym faworytem. Dlatego teraz specjalnie dla fanek serbskiego tenisisty prezentujemy krótki wywiad z jego udziałem. Wspominałyśmy już, że uśmiech Djoko wart jest... naprawdę wiele?

 

 

 

I jedyne, czego nam brakuje to obecności obok tej dwójki naszego ukochanego Marata Safina. Ale przecież nie można mieć wszystkiego.