Novak w strojach od Gucciego

Możemy Wam pokazać tylko kilka fotek Novaka Djokovicia w strojach od Gucciego, w których wystąpił w specjalnej sesji dla męskiego magazynu GQ. Zapewniamy jednak, że taka ilość w zupełności wystarczy, żeby każda z Was na ich widok po prostu zaniemówiła lub, ewentualnie, pożądliwie westchnęła z zachwytu. Serbski tenisista w roli modela wygląda bowiem seksownie, tajemniczo i po prostu oszałamiająco. Trzeba przyznać, że model z niego przedni. Jednym słowem bardzo miły widok na początek tygodnia.

 

 

Novak w strojach od Gucciego Ale ciacho! Serbski tenisista Novak Djokovic w roli modela wygląda seksownie, tajemniczo i po prostu oszałamiająco. Trzeba przyznać, że model z niego przedni. Możemy Wam pokazać tylko jedno zdjęcie Novaka Djokovicia w strojach od Gucciego, w których wystąpił w specjalnej sesji dla męskiego magazynu GQ. Zapewniamy jednak, że taka ilość w zupełności wystarczy, żeby każda z Was na ten widok po prostu zaniemówiła lub, ewentualnie, pożądliwie westchnęła z zachwytu. Serbski tenisista w roli modela wygląda bowiem seksownie, tajemniczo i po prostu oszałamiająco. Trzeba przyznać, że model z niego przedni. Jednym słowem bardzo miły widok na początek tygodnia.  Jeśli natomiast jesteście spragnione lektury, to odsyłamy do męskiej wersji Vogue'a, w którym znajduje się bardzo obszerny artykuł o Nole. Djoko otrzymuje tam, jakże adekwatny zresztą, pseudonim "Giant Killer". 

 

 

Jeśli natomiast jesteście spragnione lektury, to odsyłamy do męskiej wersji Vogue'a, w którym znajduje się bardzo obszerny artykuł o Nole. Wspomniany tekst przeczytacie tutaj. Warto. Djoko otrzymuje tam, jakże adekwatny zresztą, pseudonim "Giant Killer".

 

A dla porównania - artykuł o Federerze z tego samego źródła oraz zaczerpnięte zeń zdjęcie.