Sport.pl

Fajne prezenty: kosz na śmieci o twarzy Becksa, banknot z twarzą Ronaldo

Jakże często zdarza się, że trudno jest wpaść na dobry pomysł na prezent urodzinowy / imieninowy / świąteczny etc. (niepotrzebne skreślić). Nie dzisiaj! Na różnych stronach udało nam się bowiem wyszukać dwa fantastyczne gadżety, piękne i praktyczne, które niewątpliwie zachwycą każdego - nie tylko kibiców piłki nożnej.

 

 

Po pierwsze, kreatywni twórcy pamiątek proponują nam niepowtarzalny upominek w postaci banknotu o nominale 20 funtów angielskich, na którym, zamiast zwyczajowo stamtąd spoglądającej królowej angielskiej, odmalowano boską facjatę asa Manchesteru United i najulubieńszego z naszych ulubionych piłkarzy, Cristiano Ronaldo. Uważny obserwator dostrzeże, że na tej właśnie podobiźnie Portugalczyk prezentuje jeszcze farbowany na blond czubek głowy. Aby nabyć ten bezcenny , ozdobę każdego gospodarstwa domowego, kliknijcie tutaj. Wykorzystując opcję "Kup teraz!" zapłacicie jedynie 7 funtów, plus koszty przesyłki. Nie próbujcie jednak wydawać go w sklepie - zakup się nie zwróci się, nie zarobicie na nim. Czy jednak jest na tym świecie coś bardziej wartościowego niż cudne lico Crisa nad kominkiem?

 

Po drugie, wyszperałyśmy też coś dla fanów Davida Beckhama - jeśli nie ma przedmiotu, na którym nie chcielibyście zobaczyć uśmiechniętej twarzy D-Becka, powinniście sobie również sprawić taki kosz na śmieci. W nim nawet najobrzydliwsze odpadki: zepsute resztki jedzenia, plakat Cristiano Ronaldo i kto wie, co jeszcze, będą wyglądały wspaniale. I jak doskonale będą pasować do mebli oklejonych Davidem, podobizn Davida w ramkach, plastikowych ludzików o aparycji Davida i ściany, na której wisi David. Po prostu strzał w dziesiątkę. I to za jedyne 20 dolarów.

Więcej o: