Sport.pl

Cristiano Ronaldo ma nową dziewczynę

Zła sława C-Rnona i jego upodobanie do płatnego seksu wydają się nie przeszkadzać kolejnym dziewczętom, pretendującym do roli WAG portugalskiego piłkarza. Tym razem oczy na te właśnie słabości nażelowanego Cristiano przymknęła hiszpańska modelka, Nereida Gallardo.

 

 

Portugalczyk i jego nowa zdobycz podobno spotykają się już od stycznia, ale do tej pory jakoś udało im się utrzymywać u=ów związek w tajemnicy. I to chyba również przed poprzednią dziewczyną Ronaldo, Caroliną Patrocinio, z którą gwiazdor spotykał się podobno jeszcze w owym okresie.

 

Tak czy inaczej, obecnie na tapecie znajduje się śliczna Nereida i to chyba jej był dedykowany całus, który Ronaldo przesłał w stronę trybun w niedzielę, podczas meczu z Middlesbrough, kiedy to fenomenalny (niestety) Cris zdobył swoją 37. w sezonie bramkę. Gallardo jest ponoć bowiem obecna na wszystkich meczach swojego ukochanego, który to w tym celu specjalnie sprowadza ją do Anglii samolotem.

 

Jesteśmy ciekawe, jak długo potrwa sielanka przy boku znanego z wierności i wstrzemięźliwości seksualnej Ronaldo. A wszystkim zagorzałym fankom polecamy, aby jeszcze nie załamywały rąk. Dziewczyna dzisiaj jest, jutro jej nie ma, a poza tym zawsze można mieć kilka jednocześnie. Ale czy Wy na pewno chciałybyście spotykać się z facetem, który uprawia seks w okularach przeciwsłonecznych?

 

A oto i nieszczęsna Nereida.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o: