Sport.pl

Lewis Hamilton i Dannii Minogue parą?

Nie jest to jeszcze oficjalne, nie można przewidzieć nawet, czy siostra Kylie Minogue i ten brytyjski kierowca Formuły 1 stworzą trwały związek, ale jedno wiadomo na pewno: ta dwójka umówiła się na co najmniej jedną randkę. Danii i Lewis wymienili sie numerami telefonów podczas spotkania przy okazji Grand Prix w Melbourne i od tego czasu pozostają w stałym kontakcie.

 

 

Hamilton jest podobno zauroczony Danii, a w szczególności, oprócz uroku osobistego oczywiście, jej wiedzą na temat samochodów. Młodsza siostra Kylie nie jest też zresztą obojętna na wdzięki Lewisa i uważa go za mężczyznę idealnego. Jak widać, w tym przypadku niski wzrost i drobna postura nie stanowi żadnego problemu. A może to tylko słabość Danii do kierowców Formuły? Ta celebrytka (i, podobno, piosenkarka) spotykała się już kiedyś z innym facetem z tej branży, Kanadyjczykiem Jacquesem Villeneuve.

 

Potencjalni randkowicze umówili się na spotkanie w Monako - mają się zobaczyć po wyścigu, w którym weźmie udział Hamilton. Ze względu na zapełniony czas obojga niemożliwe było ustalenie wcześniejszego terminu wspólnej kolacji.

 

A poniżej Danii i Lewis razem w Melbourne.

 

 

Więcej o: