Rafael Nadal nie przestaje wygrywać - alleluja!

W przedwczorajszym, ćwierćfinałowym meczu turnieju tenisowego Masters Series ATP w Miami niezwykle zbudowany Rafael Nadal pokonał Jamesa Blake'a . Emocji było co nie miara, tym bardziej, że rywalizowało ze sobą dwóch niezwykle lubianych przez nas zawodników. Wynik jednak bardzo nas usatysfakcjonował, milsze nam są wszakże mięśnie Hiszpana aniżeli łysina Amerykanina. Tym bardziej, że zadowolony ze zwycięstwa Rafa prezentuje się tak wspaniale.

 

 

Nadal ciągle wygrywa! Rafael Nadal pokonał Blake'a w meczu turnieju tenisowego Masters Series ATP. Zdjęcie, na którym Rafael Nadal otrząsa się z potu to jedno z najbardziej erotycznych zdjęć z kortu, na jakie kiedykolwiek zdarzyło nam się trafić. W przedwczorajszym, ćwierćfinałowym meczu turnieju tenisowego Masters Series ATP w Miami niezwykle zbudowany Rafael Nadal pokonał Jamesa Blake'a. Emocji było co nie miara, tym bardziej, że rywalizowało ze sobą dwóch niezwykle lubianych przez nas zawodników. Wynik jednak bardzo nas usatysfakcjonował, milsze nam są wszakże mięśnie Hiszpana aniżeli łysina Amerykanina. Tym bardziej, że zadowolony ze zwycięstwa Rafa prezentuje się tak wspaniale. Zdjęcie, na którym Nadal otrząsa się z potu to jedno z najbardziej erotycznych zdjęć z kortu, na jakie kiedykolwiek zdarzyło nam się trafić. I to mimo braku jakiejkolwiek nagości, mimo kompletnego jeszcze stroju Hiszpana. Trzeba przyznać, że mimo charakterystycznej, nie do końca ciekawej mimiki, Nadal ma w sobie coś tak nieziemsko pociągającego, że ślinimy się przy klawiaturze, oglądając jego męskie ciało.

Zwróćcie uwagę mna główne zdjęcie, na którym Nadal otrząsa się z potu. Jest to jedno z najbardziej erotycznych zdjęć z kortu, na jakie kiedykolwiek zdarzyło nam się trafić. I to mimo braku jakiejkolwiek nagości, mimo kompletnego jeszcze stroju Hiszpana.

 

Trzeba przyznać, że mimo charakterystycznej, nie do końca ciekawej mimiki, Nadal ma w sobie coś tak nieziemsko pociągającego, że ślinimy się przy klawiaturze, oglądając jego męskie ciało.

 

A tu jeszcze jedno z najbardziej aktualnych wideo z udziałem tego tenisisty, na którym Rafa,niczym Jezus, chodzi po wodzie, a nawet gra na jej powierzchni z Sereną Williams.