Beckhamowie w Los Angeles

Po czym poznać, że najsłynniejszy piłkarz świata i jego małżonka zamienili zimny Londyn na słoneczną Kalifornię? Po pierwsze w Stanach Zjednoczonych ruszyła już tamtejsza liga MLS, zatem David, jako zawodnik Los Angeles Galaxy, musiał pofatygować się w końcu do klubu po półrocznej przerwie. Ponadto, skoro mieszka się w mieście, gdzie na co dzień grają Los Angeles Lakers z Kobe Bryantem na czele, trudno nie wydać tych kilku dolców na bilet i nie udać się na mecz. Becks w każdym razie jest zaczyna zyskiwać status stałego bywalca w hali "Jeziorowców". Wystąpił też w programie Jaya Leno.

 

 

Beckhamowie w Los Angeles Posh zamieniła szykowne londyńskie sukienki na amerykańskie dżinsy W USA ruszyła już tamtejsza liga MLS, zatem David jako zawodnik Los Angeles Galaxy musiał się w końcu pofatygować się do klubu po półrocznej przerwie Po czym poznać, że najsłynniejszy piłkarz świata i jego małżonka zamienili zimny Londyn na słoneczną Kalifornię? Po pierwsze, w Stanach Zjednoczonych ruszyła już tamtejsza liga MLS, zatem David jako zawodnik Los Angeles Galaxy musiał pofatygować się w końcu do klubu po półrocznej przerwie. Ponadto, skoro mieszka się w mieście, gdzie na co dzień grają Los Angeles Lakers z Kobe Bryantem na czele, trudno nie wydać tych kilku dolców na bilet i nie udać się na mecz. Becks w każdym razie zaczyna zyskiwać status stałego bywalca w hali "Jeziorowców". Wystąpił też w programie Jaya Leno. Kiedy patrzymy na Victorię, ta zmiana uwidacznia się przede wszystkim w jednej dziedzinie - w kwestii mody. Jeszcze dwa dni temu Posh Spice paradowała po Londynie w eleganckiej, bardzo szykownej sukience w bieli. Teraz natomiast wykonała zwrot o 180 stopni i założyła... zwyczajne dżinsy! A jedyną rzeczą, jaką zachowała z poprzedniego stroju, są okulary (bardzo twarzowe zresztą). Oczywiście nowy image Victorii, choć tak bardzo różni się od tego, który znamy z uroczystych bankietów i wystawnych przyjęć, również ma swój urok, podróżny zestaw ubrań wybrany został z rozmysłem i bez cienia przypadku. Nam kojarzy się trochę ze stylem lekko hipisowskim. Tradycyjnie już u Posh rozszerzane u dołu, "dzwonowate" spodnie sprawiające wrażenie - poprzez poszarpane nogawki - używanych. Do tego popielaty sweter z tyłu pocięty w paski. I te nogi... Mając takie uda, bez skrępowania można założyć wszystko.

Kiedy patrzymy na Victorię, ta zmiana uwidacznia się przede wszystkim w jednej dziedzinie - w kwestii mody. Jeszcze dwa dni temu Posh Spice paradowała po Londynie w eleganckiej, bardzo szykownej sukience w bieli. Teraz natomiast wykonała zwrot o 180 stopni i założyła...zwyczajne dżinsy! A jedyną rzeczą, jaką zachowała z poprzedniego stroju, są okulary (bardzo twarzowe zresztą). Oczywiście nowy image Victorii, choć tak bardzo różni się od tego, który znamy z uroczystych bankietów i wystawnych przyjęć, również ma swój urok, podróżny zestaw ubrań wybrany został z zamysłem i bez cienia przypadku. Nam kojarzy się trochę ze stylem lekko hipisowskim. Tradycyjnie już u Posh rozszerzane u dołu, "dzwonowate" spodnie, sprawiające wrażenie - poprzez poszarpane nogawki- lekko już używanych. Do tego popielaty sweter z tyłu pocięty w paski.

 

 

 

I te nogi, mając takie uda bez skrępowania można założyć wszystko.