Dziewczyna Petera Croucha w reklamie męskich dezodorantów

Abbey Clancy niedawno ogłosiła, że mimo licznych możliwości rozwoju kariery modelki za Oceanem, postanawia zostać ze swoim ukochanym graczem Liverpoolu w Europie. Nie oznacza to jednak dla tej WAG całkowitego przejścia na emeryturę. Dziewczyna ma silne predyspozycje i niekwestionowane atuty, które zdecydowanie pozwolą jej w tej branży jeszcze długo pozostać. Ostatnio na przykład wzięła udział w kampanii reklamowej dezodorantów męskich Lynx.

 

 

Dziewczyna Croucha w reklamie Clancy zostaje w Liverpoolu. Abbey Clancy niedawno ogłosiła, że mimo licznych możliwości rozwoju kariery modelki za Oceanem, postanawia zostać ze swoim ukochanym w Europie. Abbey Clancy niedawno ogłosiła, że mimo licznych możliwości rozwoju kariery modelki za Oceanem, postanawia zostać ze swoim ukochanym graczem Liverpoolu w Europie. Nie oznacza to jednak dla tej WAG całkowitego przejścia na emeryturę. Dziewczyna ma silne predyspozycje i niekwestionowane atuty, które zdecydowanie pozwolą jej w tej branży jeszcze długo pozostać. Ostatnio na przykład wzięła udział w kampanii reklamowej dezodorantów męskich Lynx. Marka nie jest może bliżej znana poza Wielką Brytanią, ale pięknej Clancy najwyraźniej to nie przeszkadza. W końcu poświęciła się miłości, a nie promowaniu własnego nazwiska na całym świecie. Nie zmienia to faktu, że na zdjęciach pochodzących z kampanii kosmetyku Abbey wygląda oszałamiająco. Trzeba przyznać, że Crouch jest niezwykłym szczęściarzem - żyć u boku takiej kobiety, to musi być prawdziwa rozkosz.

Marka nie jest może bliżej znana poza Wielką Brytanią, ale pięknej Clancy najwyraźniej to nie przeszkadza. W końcu poświęciła się miłości, a nie promowaniu własnego nazwiska na całym świecie. Nie zmienia to faktu, że na zdjęciach pochodzących z kampanii kosmetyku Abbey wygląda oszałamiająco. Trzeba przyznać, że Crouch jest niezwykłym szczęściarzem - żyć u boku takiej kobiety to musi być prawdziwa rozkosz.

 

 

 

 

 

A to jeszcze Crouchie - gdyby nie wiedzieć, że ma dwa metry wzrostu i gra w piłkę nożną, można by stwierdzić, że jest całkiem niepozorny.

 

Więcej o: