Najpiękniejsze nogi dnia: nożyce Fernando Torresa

Nando to bezsprzecznie jeden z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy, grający w jednej z najlepszych drużyn na świecie. Niejednokrotnie już zapewne przekonaliście się też, jak nieopisanie wielkim, dozgonnym uczuciem darzymy tego Hiszpana również ze względu na warunki fizyczne. Torres urzeka swoimi chłopięcymi rysami, nieujarzmiona fryzurką i orzechowymi oczami. Ładna buzia w tym przypadku to jednak nie wszystko - poniższe zdjęcie pokazuje, jak piękne nogi ma ten as Liverpoolu.

 

 

Najpiękniejsze nogi dnia Nożyce Fernando Torresa. Nando to bezsprzecznie jeden z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy, grający w jednej z najlepszych drużyn na świecie. Nando to bezsprzecznie jeden z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy, grający w jednej z najlepszych drużyn na świecie. Niejednokrotnie już zapewne przekonaliście się też, jak nieopisanie wielkim, dozgonnym uczuciem darzymy tego Hiszpana również ze względu na warunki fizyczne. Torres urzeka swoimi chłopięcymi rysami, nieujarzmioną fryzurką i orzechowymi oczami. Ładna buzia w tym przypadku to jednak nie wszystko, ten as Liverpoolu ma również piękne nogi. Warto zwrócić też uwagę na delikatną opaleniznę, idealną gładkość i doskonałą muskulaturę. Aż chciałoby się dotknąć. 

 

Zwróćcie uwagę na delikatna opaleniznę, idealną gładkość i doskonałą muskulaturę. Aż chciałoby się dotknąć.

 

Fotografia pochodzi z planu jednej z reklam Pepsi z 2003 roku, a dotarłyśmy do niej za pośrednictwem Who ate all the pies.