Ruud van Nistelrooy znowu ojcem!

Trochę spóźnione, ale niemniej szczere życzenia Ciacha chciałyby złożyć kolejnemu (w tym wypadku mnogiemu) tatusiowi w gronie piłkarzy. 22 marca Ruud van Nistelrooy po raz drugi został ojcem. W Wielką Sobotę na świat przyszedł, kto wie, może przyszły gwiazdor drużyny "Pomarańczowych" - Lian.

 

 

Ruud van Nistelrooy ojcem! I to po raz kolejny! 22 marca piłkarz Ruud van Nistelrooy po raz drugi został ojcem. Trochę spóźnione, ale niemniej szczere życzenia Ciacha chciałyby złożyć kolejnemu tatusiowi w gronie piłkarzy. 22 marca Ruud van Nistelrooy po raz drugi został ojcem. W Wielką Sobotę na świat przyszedł, kto wie, może przyszły gwiazdor drużyny "Pomarańczowych" - Lian. Holenderski piłkarz, który od 2004 roku jest mężem Leontien Slaats, wspólnie z małżonką wychowuje już dwuletnią córeczkę Moę. Gratulujemy i mamy nadzieję, że nowy członek rodziny jakoś zrekompensuje najbliższe tygodnie Ruuda, który przez poważny uraz kostki nie może obecnie grać. Proponujemy spojrzeć na kontuzję, jaka przytrafiła mu się w ostatnim czasie, pod innym nieco kątem, bardziej optymistycznym. Przynajmniej Holender będzie w domu i poświęci dziecku więcej czasu. Powszechnie przecież wiadomo, że pierwsze tygodnie w życiu noworodka są bardzo ważne, a wręcz kluczowe dla jego przyszłego rozwoju.

Holenderski piłkarz, który od 2004 roku jest mężem Leontien Slaats, wspólnie z małżonką wychowuje już dwuletnią córeczkę, Moę. Gratulujemy i mamy nadzieję, że nowy członek rodziny jakoś zrekompensuje najbliższe tygodnie Ruuda, który przez poważny uraz kostki nie może obecnie grać. Proponujemy spojrzeć na kontuzję, jaka przytrafiła mu się w ostatnim czasie, pod innym nieco kątem, bardziej optymistycznym. Przynajmniej Holender będzie w domu i z tego powodu poświęci dziecku więcej czasu. Powszechnie przecież wiadomo, że pierwsze tygodnie w życiu noworodka są bardzo ważne, a wręcz kluczowe dla jego przyszłego rozwoju.

 

Tu jeszcze zdjęcia szczęśliwych rodziców (zanim jeszcze zostali rodzicami Liana).