Cheryl Cole reklamuje batony

Może i jest superszczupła, a jej ciało wygląda tak, jakby w życiu nie zdarzyło mu się obcować z żadnym produktem spożywczym, który zawierałby choć miligram cukru, ale z jakichś powodów producenci batonów KitKat postanowili uczynić twarzą swojej kampanii reklamowej właśnie Cheryl. Nie tylko ja zresztą - do pracy przy promocji tego smakołyku zatrudniono cały zespół Girls Aloud, którego członkinią jest pani Cole.

 

 

Trzeba powiedzieć, że Cheryl wygląda naprawdę kwitnąco. Choć nie do końca pochwalamy zestawienie wszystkich strojów i dodatków na piosenkarce - tajemnica sukcesu tkwi w umiarze - to jednak nie można zaprzeczyć, że dziewczyna już odżyła po przejściach związanych ze zdradą bezmyślnego małżonka. Chociaż w zasadzie przez cały ten trudny okres nasza bohaterka prezentowała się znakomicie.

 

Jak widać, posiadanie najgorszego męża na świecie nie ma żadnego negatywnego wpływu na wygląd Cheryl. Mamy nadzieję, że jest ona równie silna psychicznie - przy takim facecie jak Ashley (i, prawdopodobnie, jak większość sławnych sportowców) trzeba mieć dużą odporność na stres.  

Więcej o: