Beckham i Pele - dwie legendy futbolu razem

Na niedawno zorganizowanym bankiecie, który miał na celu zebranie pieniędzy na promocję piłki nożnej w Stanach Zjednoczonych, spotkało się dwóch sławnych i (niestety, to już przeszłość) bardzo dobrych piłkarzy: Edison Arantes do Nascimento, lepiej znany jako Pele, i gwiazdor popkultury D-Beck, przez niektórych jeszcze nazywany Davidem Beckhamem.

 

 

Musimy przyznać, że obydwaj panowie mają w sobie coś, co przyciąga tłumy. Wokół nich roztacza się aura prawdziwej sławy i widać, że ich spotkanie się w jednym miejscu ma naprawdę głęboki wymiar.

 

Gala została zorganizowana z rozmachem, jednak, podobnie jak większość tego typu wydarzeń, trochę na siłę i głównie w celu stworzenia możliwości pokazania się osobom publicznym. W czasie uroczystości Pele wręczył Beckhamowi niezidentyfikowaną "nagrodę", a następnie oddali się ukochanemu przez gwiazdy zajęciu, czyli pozowaniu do zdjęć. Śmiechom i żartom nie było końca.

 

Mimo pewnej nutki sceptycyzmu i sarkastycznych uwag, żałujemy, że nas tam nie było. Lubimy takie okazje, błysk i blichtr.