Sport.pl

Abbey Clancy miłośniczką hamburgerów

Patrząc na poniższe zdjęcia Abbey Clancy, dziewczyny Pterea Croucha z Liverpool FC, można z zazdrości przybrać kolor niczym kostium kąpielowy bohaterki fotografii. Abbey wygląda ślicznie, ma piękną figurę i, sądząc po wyrazie twarzy, jest szczęśliwa spędzając wolny czas nad morzem. Ale to jeszcze nie najgorsze - zdecydowanie najbardziej dobija fakt, że ulubiona potrawą Clancy są hamburgery, których ta super-zgrabna dziewczyna podobno nigdy sobie nie odmawia. Jest wręcz od tych fast-foodowych przekąsek uzależniona!
 
 
Abbey miłośniczką hamburgerów Nie ma sprawiedliwości na tym świecie! Abbey Clancy, dziewczyna Petera Croucha z Liverpool FC, jest śliczna i ma piękna figurę. Najgorsze jest jednak to, że nigdy nie odmawia sobie hamburgera! Patrząc na zdjęcia Abbey Clancy, dziewczyny Petera Croucha z Liverpool FC, można z zazdrości zrobić się zieloną. Abbey wygląda ślicznie, ma piękną figurę i sądząc po wyrazie twarzy, jest szczęśliwa, spędzając wolny czas nad morzem. Ale to jeszcze nie najgorsze - zdecydowanie najbardziej dobija fakt, że ulubioną potrawą Clancy są hamburgery, których ta superzgrabna dziewczyna podobno nigdy sobie nie odmawia. Jest wręcz od tych fastfoodowych przekąsek uzależniona! Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Smutny jest fakt, że są na świecie kobiety o rewelacyjnej przemianie materii, którym żadne kalorie niestraszne. Mimo słabości i upodobania do najtłustszych i najbardziej niezdrowych przysmaków te panie zawsze pozostają w szczytowej formie. Niniejszym czynimy Abbey Clancy ich patronką i ku niej kierujemy strumień naszej nienawiści. Nienawidząc, jednocześnie podziwiamy urodę i figurę. I zastanawiamy się, czy Clancy aby nie przesadziła w opowieściach o swoim hamburgerowym nałogu.

 

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Smutny jest fakt, że są na świecie kobiety o rewelacyjnej przemianie materii, którym żadne kalorie niestraszne. Mimo słabości i upodobania do najtłustszych i najbardziej niezdrowych przysmaków, te panie zawsze pozostają w szczytowej formie. Niniejszycm czynimy Abbey Clancy ich patronką i ku niej kierujemy strumień naszej nienawiści.

Nienawidząc jednocześnie podziwiamy urodę i figurę. I zastanawiamy się, czy Clancy aby nie przesadziła w opowieściach o swoim hamburgerowym nałogu.

Więcej o: