Ciacho dnia: Will Johnson, Kanadyjczyk z czerwoną kartką

We wczorajszym meczu pomiędzy Meksykiem a Kanadą, rozegranym w ramach eliminacji do Igrzysk Olimpijskich, emocji było co nie miara. Zespoły zagrały w Carson w Kalifornii, gdzie przeważa ludność meksykańska, a same okolice nazywane są "Małym Meksykiem". Kanadyjczycy zostali przywitani z dużą wrogością, obrażano ich i wygwizdywano, ponadto dokuczał wywołany długimi lotem "jet lag", ale i tak zawodnicy z północy zdołali zremisować 1-1 z latynoamerykańską reprezentacją.

 

W 76. minucie meczu, zdobywca jedynej bramki dla Kanady, Will Johnson, dostał czerwona kartkę. W tym momencie nastąpiło to, co lubimy najbardziej, a czego przyczyn akurat w tym wypadku nie pojmujemy, ale nie będziemy narzekać: ukarany zawodnik odsłonił swą umięśnioną klatkę piersiową. Bezcenne.

 

 

Ciacho dnia: Will Johnson Kanadyjczyk z czerwoną kartką, ale bez koszulki W meczu eliminacji do Igrzysk Olimpijskich pomiędzy Meksykiem a Kanadą Will Johnson, zdobywca jedynej bramki dla Kanady, dostał czerwoną kartkę W meczu pomiędzy Meksykiem a Kanadą, rozegranym w ramach eliminacji do Igrzysk Olimpijskich, emocji było co nie miara. Zespoły zagrały w Carson w Kalifornii, gdzie przeważa ludność meksykańska, a same okolice nazywane są "Małym Meksykiem". Kanadyjczycy zostali przywitani z dużą wrogością, obrażano ich i wygwizdywano, ponadto dokuczał wywołany długim lotem "jet lag", ale i tak zawodnicy z północy zdołali zremisować 1:1 z latynoamerykańską reprezentacją. W 76. minucie meczu, zdobywca jedynej bramki dla Kanady, Will Johnson, dostał czerwoną kartkę. W tym momencie nastąpiło to, co lubimy najbardziej, a czego przyczyn akurat w tym wypadku nie pojmujemy, ale nie będziemy narzekać: ukarany zawodnik odsłonił swą umięśnioną klatkę piersiową. Bezcenne. Czy miał to być sposób na odwrócenie uwagi sędziego od popełnionego przewinienia? Czy piłkarz ukrywał może wstydliwe łzy frustracji, jednocześnie eksponując to, z czego może być dumny? Wyjaśnień może być wiele, ale liczy się efekt. Wszystkich ukaranych czerwonymi kartkami piłkarzy gorąco namawimy do podobnych gestów.

Czy miał to być sposób na odwrócenie uwagi sędziego od popełnionego przewinienia? Czy piłkarz ukrywał może wstydliwe łzy frustracji, jednocześnie eksponując to, z czego może być dumny? Wyjaśnień może być wiele, ale liczy się efekt. Wszystkich ukaranych czerwonymi kartkami piłkarzy gorąco namawimy do podobnych gestów.

 

A tak kanadyjski "zły chłopiec" wygląda bez koszulki na twarzy: