"Portugalskie" WAGs

Chcąc nie chcąc na co dzień zasypujemy Was masą informacji wszelakich na temat angielskich piłkarzy i ich WAGs. Nie będziemy rozwodzić się nad przyczynami takiego stanu rzeczy, ale od dłuższego już czasu zastanawiamy się co zrobić, żeby na ciachach pojawiało się więcej informacji na temat żon/dziewczyn/kochanek piłkarzy z innych lig niż Premiership i innych narodowości niż Anglicy. Z Hiszpanii, Włoch czy chociażby tak jak w tym przypadku - z Portugalii. Sprawa nie jest łatwa, ale my lubimy wyzwania, więc bierzemy się ostro do roboty.

 

 

Na początek zajmiemy się Portugalią i zaczniemy od pokazania zdjęć tamtejszych ciach i ich żon (chociaż zaraz się przekonacie, że nie w każdym przypadku to zdanie jest prawdziwe). I od razu dwie uwagi. Pierwsza - dlaczego tak seksowni Portugalczycy jak Nuno Gomes wybierają sobie TAKIE kobiety jak Ismeria (jego była na szczęście) za żony. My doskonale wiemy, że nie wolno oceniać po wyglądzie, że to powierzchowne i niesprawiedliwe, ale zawsze byłyśmy zdania, że do pięknych ludzi pasują tylko piękni ludzie. Tak jak do gwiazd - gwiazdy. Stąd nasze niegasnące zdziwienie, jakie pojawia się zawsze na widok zdjęcia tych dwojga. A parą numer jeden jest dla nas oczywiście Luis Figo i Helen Svedin. Dalsze komentarze pozostawiamy Wam, bo i tak podskórnie czujemy, że nasza opinia o żonie Gomesa i tak wywoła u Was oburzenie. Fakty są jednak faktami.

 

Luis Figo z żoną Helen Svedin

 

 

 


Deco i Jaciaria (a tak przy okazji, mało wiemy o tej pani, należy to zmienić)

 

 

 


Nuno Gomes i jego eks - Ismeria

 

 

 


Rui Costa z rodziną (choć komentarz ciśnie się na usta, zmilczymy)

 

 

 


Maniche

 

 


A na koniec zostawiłyśmy sobie naszego ulubieńca. Cristiano Ronaldo nie ma pary, bo nie mogłyśmy się zdecydować, kto powinien stać przy jego boku.