Sport.pl

Nowy dom dla Ashleya i Cheryl Cole

Cheryl Cole w końcu wybaczyła swojemu mężowi zdradę, wróciła do domu i postanowiła wszystko zacząć od nowa. Jeszcze ten jeden ostatni raz. Postawiła jednak warunki, z których jeden (podejrzewamy, że nie najważniejszy) brzmi następująco: kupujemy nowy dom i wyprowadzamy się z Surrey. Dlaczego? Cheryl podejrzewa, że Ashley zdradził ją z fryzjerką Aimee Walton w ich małżeńskim łożu. Sama świadomość tego wywołuje u niej drgawki (u nas też!). Piosenkarka nie wyobraża sobie, żeby jeszcze kiedyś mogła w tym łóżku spędzić choć jedną noc.

 

 

Nowy dom dla Państwa Cole Zaczynają od nowa i w nowym miejscu. Cheryl Cole w końcu wybaczyła swojemu mężowi zdradę, wróciła do domu i postanowiła wszystko zacząć od nowa. Cheryl Cole w końcu wybaczyła swojemu mężowi zdradę, wróciła do domu i postanowiła wszystko zacząć od nowa. Jeszcze ten jeden ostatni raz. Postawiła jednak warunki, z których jeden (podejrzewamy, że nie najważniejszy) brzmi następująco: kupujemy nowy dom i wyprowadzamy się z Surrey. Dlaczego? Cheryl podejrzewa, że Ashley zdradził ją z fryzjerką Aimee Walton w ich małżeńskim łożu. Sama świadomość tego wywołuje u niej drgawki (u nas też!). Piosenkarka nie wyobraża sobie, żeby jeszcze kiedyś mogła w tym łóżku spędzić choć jedną noc. Ponadto, Cheryl nie wyobraża sobie mieszkania w okolicy, gdzie wszyscy ją znają i wiedzą o całej przykrej sprawie. Dziewczyna twierdzi, że po tych ulicach nie może już chodzić z podniesioną głową. Tak jakby romans jej męża był tajemnicą dla pozostałej części świata, rezydującej poza rodzinnym Surrey państwa Cole.  

Ponadto, Cheryl nie wyobraża sobie mieszkania w okolicy, gdzie wszyscy ją znają i wiedzą o całej przykrej sprawie. Dziewczyna twierdzi, że po tych ulicach nie może już chodzić z podniesioną głową. Tak jakby romans jej męża był tajemnicą dla pozostałej części świata, rezydującej poza rodzinnym Surrey państwa Cole.

 

A oto i zdjęcie poprzedniej posesji państwa Cole:

 

 

Więcej o: