Hattrick Torresa i ramiona Gerrarda

Na zakończenie dnia dwa ciasteczka. Jak zwykle atrakcyjni i pociągający - ciekawe, o czym rozmawiają.

 

 

Torres i Gerrard Jak zwykle atrakcyjni i pociągający - ciekawe, o czym rozmawiają? W ostatnim meczu Liverpoolu z drużyną z West Ham Fernando Torres zdobył 3 gole, a ostateczny wynik spotkania został ustalony na 4:0 - gola strzelił też Gerrard Potencjalny dialog: Torres: Steve, trzymaj tę piłkę, pasuje ci do koloru oczu. Gerrard: Stary, świetnie grałeś, piłka należy się tobie, ale zdejmij tę kurtkę i pokaż ramiona. O, właśnie tak jak ja. Nie to, że myślimy, że piłkarze są nieco próżni. Przypominamy, że w ostatnim meczu Liverpoolu z drużyną z West Ham Fernando zdobył 3 gole, a ostateczny wynik spotkania został ustalony na 4:0 - poza Torresem, gola zdobył Gerrard właśnie. Umieramy z radości. Dzięki temu prawie zapomniałyśmy o rozpaczy z powodu odpadnięcia z dalszych rozgrywek Ligi Mistrzów Realu Madryt klubu Ike'a Casillasa. Prawie.

(Potencjalnie możliwy dialog):
Torres: Steve, trzymaj tę piłkę, pasuje ci do koloru oczu.
Gerrard: Stary, świetnie grałeś, piłka należy się tobie, ale zdejmij tę kurtkę i pokaż ramiona. O, właśnie tak jak ja.

 

Nie to, że myślimy, że piłkarze są nieco próżni.

 

Przypominamy, że we wczorajszym meczu Liverpoolu z drużyną z West Ham, Fernando zdobył 3 gole, a ostateczny wynik spotkania został ustalony na 4:0 - poza Torresem, gola zdobyl Gerrard właśnie. Umieramy z radości.

 

Dzięki temu prawie zapomniałyśmy o rozpaczy z powodu odpadnięcia z dalszych rozgrywek Ligi Mistrzów Realu Madryt, klubu Ike'a Casillasa. Prawie.