Chłopak Jessicki Simpson idealny dla Cosmo

Jakiś czas temu pisałyśmy Wam o organizowanym przez amerykańską edycję magazynu "Cosmopolitan" plebiscycie na Kawalera Roku. Wówczas jednym z kandydatów był James Stewart, uroczy piłkarz ligi MLS. Tym razem przyznawany tytuł miał zgoła inną nazwę: Fun Fearless Male (Facet Zabawny i Nieustraszony). Jednym z triumfatorów został Tony Romo, amerykański futbolista i piosenkarz, chłopak słynnej Jessicki Simpson (z której to powodu, jak się powszechnie uważa, Romo przestał dobrze grać).

 

 

Chłopak idealny dla Cosmo Nieustraszony chłopak Jessici Simpson. Jakiś czas temu pisałyśmy Wam o organizowanym przez amerykańską edycję magazynu "Cosmopolitan" plebiscycie na Kawalera Roku. Wówczas jednym z kandydatów był James Stewart, uroczy piłkarz ligi MLS. Tym razem przyznawany tytuł miał zgoła inną nazwę: Fun Fearless Male (Facet Zabawny i Nieustraszony). Jednym z triumfatorów został Tony Romo, amerykański futbolista i piosenkarz, chłopak słynnej Jessicki Simpson (z której to powodu, jak się powszechnie uważa, Romo przestał dobrze grać). Co zabawne, pozostałe miejsca na podium zajęli inni (byli) partnerzy Simpson: niejaki Dane Cook, aktor, oraz John Meyer, muzyk, obecnie posądzany o romans z Cameron Diaz. Zabawne, jakiego członka rodziny Jessica obsadziła w zarządzie Cosmo. Choć w to, że redakcja pisma ma taki sam gust jak blond gwiazdka, również nietrudno uwierzyć. Chyba nikogo nie dziwi amerykańskie upodobanie do rosłych mężczyzn o plastycznych twarzach i niezwykle szerokich uśmiechach, wysadzanych porcelanowo białymi zębami. Ale z drugiej strony, panom nie można nic zarzucić. Sam Romo z dystansem skomentował wyniki głosowania: - Jak zostać Facetem Zabawnym i Nieustraszonym? Wiecie, Dane Cook, John Mayer... trzeba chyba spotykać się z Jessicą Simpson. Nieustraszony Romo jest na pewno. Spójrzcie na ten przerażający nadmiar słodyczy.

Co zabawne, pozostałe miejsca na podium zajęli inni (byli) partnerzy Simpson: niejaki Dane Cook, aktor, oraz John Meyer, muzyk, obecnie posądzany o romans z Cameron Diaz. Oto obaj panowie:

 

John Mayer

 

Dane Cook

Zabawne, jakiego członka rodziny Jessica obsadziła w zarządzie Cosmo. Choć w to, że redakcja pisma ma taki sam gust jak blond gwiazdka, również nietrudno uwierzyć. Chyba nikogo nie dziwi amerykańskie upodobanie do rosłych mężczyzn o plastycznych twrzach i niezwykle szerokich uśmiechach, wysadzanych porcelanowo białymi zębami. Ale z drugiej strony, panom nie można nic zarzucić.
Sam Romo z dystansem skomentował wyniki głosowania: - Jak zostać Facetem Zabawnym i Nieustraszonym? Wiecie, Dane Cook, John Mayer...trzeba chyba spotykać się z Jessicą Simpson.
Nieustraszony Romo jest na pewno. Spójrzcie na ten przerażający nadmiar słodyczy.