Gol Ebiego Smolarka

Nasz bohater narodowy i najlepszy strzelec polskiej reprezentacji w piłce nożnej, Euzebiusz Smolarek, nieczęsto popisuje się golami w klubie, gdzie grywa na co dzień, czyli w hiszpańskim Racingu Santander. Wczoraj jednak Ebi znów dał nam powód do dumy (po raz trzeci w tym sezonie w rozgrywkach o Puchar Hiszpanii). Niestety, nie pomogło to drużynie Smolarka wygrać w półfinale ligi hiszpańskiej z Getafe i w ostatecznym rozrachunku Ebi z kolegami polegli w stosunku 1:3.

 

 

Gol Ebiego Smolarka Sukces i nowa dziewczyna. Najlepszy strzelec polskiej reprezentacji w piłce nożnej, Euzebiusz Smolarek, nieczęsto popisuje się golami w klubie Racing Santander. Smolarkowi chyba idzie coraz lepiej w dalekiej Hiszpanii. Nasz bohater narodowy i najlepszy strzelec polskiej reprezentacji w piłce nożnej, Euzebiusz Smolarek, nieczęsto popisuje się golami w klubie, gdzie grywa na co dzień, czyli w hiszpańskim Racingu Santander. Ostatnio jednak Ebi znów dał nam powód do dumy (po raz trzeci w tym sezonie w rozgrywkach o Puchar Hiszpanii). Niestety, nie pomogło to drużynie Smolarka wygrać w półfinale ligi hiszpańskiej z Getafe i w ostatecznym rozrachunku Ebi z kolegami polegli w stosunku 1:3. Lekkie uczucie niedosytu pozostało, jednak duma z osiągnięcia polskiej gwiazdy futbolu chyba jednak przeważa. Mamy nadzieję, że ten sympatyczny chłopak będzie częściej dostarczał nam powodów do radości.  I z innej beczki: nadal nie słyszałyśmy żadnych nowych ploteczek związanych z ujawnieniem jakiś czas temu przez Smolarka, że ma dziewczynę. Nie wiemy, czy wierzyć, ale lekkie podniesienie temperatury wokół tego pikarza na pewno nie zaszkodzi.

 

 

 


Lekkie uczucie niedosytu pozostało, jednak duma z osiągnięcia polskiej gwiazdy futbolu chyba jednak przeważa. Mamy nadzieję, że ten sympatyczny chłopak będzie częściej dostarczał nam powodów do radości.

 

I z innej beczki: nadal nie słyszałyśmy żadnych nowych ploteczek związanych z ujawnienie jakiś czas temu przez Smolarka, że ma dziewczynę, ale jedna z naszych czytelniczek dała nam cynk, że to zdjęcie przedstawia Ebiego właśnie z Thirzą, czyli tajemniczą holenderską wybranką piłkarza. Nie wiemy, czy wierzyć, ale lekkie podniesienie temperatury wokół tego pikarza na pewno nie zaszkodzi.