D-Beck na Hawajach

Świeżo ochrzczony nowym pseudonimem przez swojego przyjaciela Snoop Dogga David Beckham udał się na Hawaje. W tym uroczym zakątku świata piłkarz, wraz ze swoją drużyną LA Galaxy, promuje amerykańską ligę MLS. Tym razem wystąpi w pokazowym meczu, otwierającym mistrzostwa Pan-Pacific w futbolu.

 

 

Nie będzie zaskoczeniem fakt, że artysta kiedyś znany jako Becks zrobił niesamowita furorę i wywołał fale histerycznych uniesień u swoich fanów (a przede wszystkim fanek). Ten człowiek obraca w złoto wszystko, czego tylko dotknie, a nawet na co spojrzy.

 

Nas urzekły zdjęcia Davida. Oprócz tego, że gwiazdor wygląda zwyczajowo świetnie i niezwykle przystojnie, to jeszcze po raz kolejny mamy dowód, jak doskonale piłkarz komponuje się z dziatwą na zdjęciach. Wyczuwamy intuicyjnie, że Beckhama ma doskonały kontakt z dziećmi i naprawdę lubi z nimi przebywać.

 

No i jeszcze to słodkie ujęcie z plecakiem: D-Beck sam wyszedł tu niczym mały, niepozorny, trochę nieśmiały i trochę zagubiony chłopiec. Chętnie byśmy się nim zaopiekowały.