Szarapowa kupuje apartament w Izraelu

Maria Szarapowa kupiła właśnie mieszkanie w Izraelu. Oczywiście nie byle jakie mieszkanie. Apartament w ekskluzywnej dzielnicy Ir Yamim, w miejscowości Netanya to podobno marzenie wielu bogaczy z wypchanymi portfelami. Raj na ziemi dla obcokrajowców i szukających wytchnienia, strudzonych życiem biznesmenów. Rzadziej odwiedzany przez zwykłych zjadaczy chleba i przeznaczony raczej dla tych, którzy w czasie wakacji stronią od dzikich tłumów, jakie można spotkać np. na Hawajach, Seszelach czy chociażby Karaibach.
Ciacha przyznają, że wcześniej o Netanyii nie słyszały. Ale patrząc na zdjęcia i słuchając opowieści o tym miejscu, same aż zapragnęłyśmy się tam udać.

 

 

Szarapowa w Izraelu Dwa miliony to rzecz jasna żaden ubytek na koncie Rosjanki Maria Szarapowa kupiła właśnie apartament za 2 mln dol. w ekskluzywnej dzielnicy Ir Yamim, w miejscowości Netanya w Izraelu. Marzenie bogaczy tego świata. Maria Szarapowa kupiła właśnie mieszkanie w Izraelu. Oczywiście, nie byle jakie mieszkanie. Apartament w ekskluzywnej dzielnicy Ir Yamim, w miejscowości Netanya, to podobno marzenie wielu bogaczy z wypchanymi portfelami. Raj na ziemi dla obcokrajowców i szukających wytchnienia, strudzonych życiem biznesmenów. Rzadziej odwiedzany przez zwykłych zjadaczy chleba i przeznaczony raczej dla tych, którzy w czasie wakacji stronią od dzikich tłumów, jakie można spotkać np. na Hawajach, Seszelach czy chociażby Karaibach. Ciacha przyznają, że wcześniej o Netanyii nie słyszały. Ale patrząc na zdjęcia i słuchając opowieści o tym miejscu, same aż zapragnęłyśmy się tam udać. Szarapowa w swojej nowej letniej rezydencji będzie miała do dyspozycji wszelkie dobra tego świata. Basen na dachu "swojego" drapacza chmur, trzy obszerne balkony z widokiem na morze, 350 metrów kwadratowych do dyspozycji. A wszystko za jakże niewielką sumkę 2 milionów dolarów. Niewielką, bo jak na kogoś takiego jak Rosjanka, dwa miliony to rzecz jasna żaden ubytek na koncie, na którym trzyma przecież dużo dużo więcej.

 

 

Szarapowa w swojej nowej letniej rezydencji będzie miała do dyspozycji wszelkie dobra tego świata. Basen na dachu "swojego" drapacza chmur, trzy obszerne balkony z widokiem na morze, 350 metrów kwadratowych do dyspozycji. A wszystko za jakże niewielką sumkę 2 milionów dolarów. Niewielką, bo jak na kogoś takiego jak Rosjanka, dwa miliony to rzecz jasna żaden ubytek na koncie, na którym trzyma przecież dużo dużo więcej.