I Ty możesz sypiać z Beckhamem

A właściwie pod Beckhamem. Wyobrażacie to sobie? Budzicie się co ranka, a przy sobie, tuż obok, widzicie jego cudna sylwetkę. Możecie go dotknąć, przyjrzeć mu się z bliska, delikatnie musnąć ustami jego wspaniałe oblicze. Jednocześnie możecie podziwiać idealne wygięcie ciała w momencie gotowania się do strzału. I to wszystko bez wychodzenia z łóżka!

 

 

Szkoda tylko, że wersja Becksa, która zapewni nam te wszystkie doznania, jest zrobiona z papieru. Ma wprawdzie naturalne rozmiary, ale cóż z tego, skoro jest tylko wielkim plakatem. Taki oto gadżet oferuje nam amerykański sklep z artykułami do wystroju wnętrz, Pottery Barn. Ów wizerunek Beckhama jest wprawdzie częścia kolekcji skierowanej dla nastolatków (a raczej do ich rodziców, którzy dekorowaniem domu zwykle się zajmują), ale Ciacha i tak chętnie by sobie coś takiego zafundowały.

 

Niestety, w ofercie firmy nie znalazłyśmy użytego w tej samej funkcji obrazu pięknisia Cristiano ani na przykład Marat Safina (jego podobiznami akurat chętnie wytapetowałybyśmy cały dom). Jeśli jednak kręci Was na przykład Landon Donovan, drzwi do sklepu inernetowego PB stoją przed Wami otworem.