WAGs i wałki

Trudno oprzeć się wrażeniu, że na Wyspach zapanowała nowa moda. Nie zdziwcie się, gdy na ulicach Liverpoolu, Londynu czy Manchesteru przypadkiem spotkać właśnie wychodzą od fryzjera WAGs, WAGs w wałkach na głowie, które bez żadnych oporów i cienia wstydu paradują po mieście w, nazwijmy to, niekompletnym uczesaniu. Abbey Clancy, Coleen McLoughlin, Alex Curran to tylko niektóre z pań, które znalazły jeszcze jeden sposób na to, by było o nich głośno.

 

 

WAGs i wałki Zapanowała nowa moda wśród znanych dziewczyn angielskich piłkarzy. Zapanowała nowa moda wśród znanych dziewczyn angielskich piłkarzy. WAG's widywane są teraz na ulicach Londynu czy Liverpoolu w wałkach na głowie. Nie zdziwcie się, gdy na ulicach Liverpoolu, Londynu czy Manchesteru przypadkiem spotkacie właśnie wychodzące od fryzjera WAGs. WAGs w wałkach na głowie, które bez żadnych oporów i cienia wstydu paradują po mieście w, nazwijmy to, niekompletnym uczesaniu. Abbey Clancy, Coleen McLoughlin, Alex Curran to tylko niektóre z pań, które znalazły jeszcze jeden sposób na to, by było o nich głośno. Szczerze mówiąc Ciacha na taki pomysł raczej by nie wpadły. Zresztą, jakoś ciężko nam sobie wyobrazić, że nagle na ulicach polskich miast spotkamy gwiazdy, które ujawnią się światu w lokówkach. Taka Kayah albo Edyta Górniak chyba nie posunęłyby się do podobnych zagrań? Choć musimy przyznać, że dziewczyny, mimo włosów upstrzonych setkami obręczy, na zdjęciach wyglądają całkiem twarzowo.  - Nie obchodzi mnie to, co ludzie o mnie myślą. Dopóki moje włosy wyglądają dobrze a ja czuję się w nich komfortowo, nie mam problemu, żebym wyszła do miasta w wałkach. Kogo to obchodzi? - pyta McLoughlin. Cenimy takie bezkrytyczne podejście do własnej osoby - same zawsze też tak postępujemy. Niemniej, wałków raczej nie polecamy, to po prostu idiotyczny pomysł. Jeśli jednak spacerując angielskimi ulicami zobaczycie na ulicy kobietę w ten sposób przystrojoną, to koniecznie róbcie zdjęcie. Na pewno będzie to któraś z WAG w ten sposób wysyłająca nieme wołanie: "Spójrz na mnie, spójrz na mnie!".

Szczerze mówiąc Ciacha na taki pomysł raczej by nie wpadły. Zresztą, jakoś ciężko nam sobie wyobrazić, że nagle na ulicach polskich miast spotkamy gwiazdy, które ujawnią się światu w lokówkach. Taka Kayah albo Edyta Górniak chyba nie posunęłyby się do podobnych zagrań? Choć musimy przyznać, że dziewczyny, mimo włosów upstrzonych setkami obręczy, na zdjęciach wyglądają całkiem twarzowo.

 

- Nie obchodzi mnie to, co ludzie o mnie myślą. Dopóki moje włosy wyglądają dobrze a ja czuję się w nich komfortowo, nie mam problemu, żebym wyszła do miasta w wałkach. Kogo to obchodzi? - pyta McLoughlin.

 

Cenimy takie bezkrytyczne podejście do własnej osoby - same zawsze też tak postępujemy. Niemniej, wałków raczej nie polecamy, to po prostu idiotyczny pomysł. Jeśli jednak spacerując angielskimi ulicami zobaczycie na ulicy kobietę w ten sposób przystrojoną, to koniecznie róbcie zdjęcie. Na pewno będzie to któraś z WAG w ten sposób wysyłająca nieme wołanie: "Spójrz na mnie, spójrz na mnie!"

 

Abbey Clancy

 

 

Alex Curran, Coleen McLoughlin, Rebecca Ellison (narzeczona Rio Ferdinanda)