Ciacho dnia, czyli Rasiak w Premier League

Wiemy, że nasz dzisiejszy wybór wzbudzi spore kontrowersje. Z jakichś dziwnych powodów bowiem tak zwany "Rasialdo" od zawsze prowokował gorące dyskusje pomiędzy swymi zwolennikami i równie licznymi przeciwnikami. Nie wspominamy nawet o niezliczonych dowcipach, których bohaterem stał się "Drewniany Grzegorz". No i samo nazwanie go "ciachem" budziło w nas instynktownie wewnętrzny opór. Taka okazja jak ta dzisiejsza (a w zasadzie wczorajsza) nie zdarza się jednak co dzień: polski piłkarz już niedługo wystąpi w barwach pierwszoligowej angielskiej drużyny Bolton Wanderers

 

 

Na razie Rasiak został do Boltonu jedynie wypożyczony do końca roku, ale jeśli będzie się dobrze spisywał, ma szanse na stałe miejsce w klubie. No i nareszcie polski napastnik ma szanse na strzelenie gola w Premiership - ostatnio wydarzyło się to az pietnaście lat temu. Pomyślec tylko, że nasz chłopak będzie regularnie grywał (bo mamy nadzieję, że trener czasem pograc mu pozwoli) przeciwko wszystkim tym gwiazdom brytyjskiej piłki, o których piszemy codziennie. Cholera, jak my mu zazdrościmy.

 

I wracając do naszego dzisiejszego ciacha: przy okazji dowiedziałyśmy się, że Rasiak mierzy 192 cm i choćby ze względu na wzrost możemy go w naszej ulubionej kategorii umieścić. Chyba trudno byłoby znaleźć jakieś inne uzasadnienie związane z warunkami fizycznymi (przede wszystkim polecamy zmianę fryzury!). I tak jednak jakoś lubimy tego chłopaka.