Sport.pl

Dziewczyna Torresa na zakupach

Powinnyśmy ją nienawidzić,a z zazdrości powinna wywodzić się naturalna chęć wydrapania jej oczu. Niemniej jednak Olalla, dziewczyna Fernando Torresa, a co za tym idzie, na pewno jedna z najszczęśliwszych kobiet na globie, urzeka nas autentycznym wdziękiem i - jak na razie - zupełnym brakiem sztuczności i plastiku.
Ot, mała dziewczynka w wielkim świecie.

 

Wczoraj to dziecko jeszcze zostało przyuważone na zakupach z żoną Pepe Reiny, Yolandą.Śpieszymy Zaprezentować Wam zdjęcia z tego doniosłego wydarzenia.

 

 

Olalla, dziewczyna Torresa Silikonowe implanty nie są konieczne, by zostać WAG. Olalla, dziewczyna Fernando Torresa, urzekła nas autentycznym wdziękiem i - jak na razie - zupełnym brakiem sztuczności i plastiku! To nasza ulubiona WAG! Powinnyśmy ją nienawidzić, a z zazdrości powinna wywodzić się naturalna chęć wydrapania jej oczu. Niemniej jednak Olalla, dziewczyna Fernando Torresa, a co za tym idzie na pewno jedna z najszczęśliwszych kobiet na globie, urzeka nas autentycznym wdziękiem i - jak na razie - zupełnym brakiem sztuczności i plastiku. Ot, mała dziewczynka w wielkim świecie. Z drugiej strony, ta normalność dziewczyny Torresa pozwala nam uwierzyć, że każda z nas ma szanse na złowienie w swe sidła superprzystojnego, zdolnego i doskonale zarabiającego gwiazdora piłki nożnej. Nie trzeba być piosenkarką w znanym popowym zespole, gwiazdą reality show czy też byłą miss kraju (albo, jak w przypadku Ronaldo, prostytutką). Niekonieczne są silikonowe implanty, długie blond włosy czy styl a la "wszystkie moje ciuchy pochodzą od najlepszych projektantów". Pochwała naturalności - to takie wzruszające w naszych czasach. Nie ukrywamy, że Olalla staje się nie tylko naszą ulubioną WAG, ale i nasze alter ego (choć nie do końca raczej przypominamy jej bliźniacze siostry). W końcu nosimy nawet takie same imiona. Olala.
Z drugiej strony, ta normalność dziewczyny Torresa pozwala nam uwierzyć, że każda z nas ma szanse na złowienie w swe sidła superprzystojnego, zdolnego i doskonale zarabiającego gwiazdora piłki nożnej. Nie trzeba być piosenkarką w znanym popowym zespole, gwiazdą reality show, czy też byłą miss kraju (albo, jak w przypadku Ronaldo, prostytutką). Niekonieczne są silikonowe implanty, długie blond włosy czy styl a la "wszystkie moje ciuchy pochodzą od najlepszych projektantów". Pochwała naturalności - to takie wzruszające w naszych czasach.
Nie ukrywamy, że Olalla staje się nie tylko naszą ulubioną WAG, ale i alter ego (choć nie do końca raczej przypominamy jej bliźniacze siostry). W końcu nosimy nawet takie same imiona.
Olala
Więcej o: