Moda według Jagny Marczułajtis

Dzięki wywiadowi, który Wam dziś pokazujemy, po raz kolejny przekonałyśmy się, że nasza najsłynniejsza polska snowboardzistka to naprawdę piękna kobieta. I choć z jej słów nie można raczej wyciągnąć żadnych ciekawych wniosków (oprócz tego, że mowę Jagny cechuje charakterystyczny zaśpiew), to jednak mamy poważne podstawy przypuszczać, że ta kobieta zna sie na modzie. W końcu same obwołałyśmy ją jakiś czas temu jedną z najlepiej ubranych sportsmenek.

 

 

 

Dzieczyny z deskami, Jagna ma dla Was zatem dobrą wiadomość: nawet w stroju snowboardowym możecie czuć się seksownie! Troche trudno nam w to uwierzyć, ale na zimowych kurtkach i innych wdziankach ta pani zna się chyba najlepiej.

 

Gwoli wyjaśnienia należy dodać, że wywiad został przeprowadzony na pokazie nowej kolekcji Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego, która została stworzona dla firmy Reserved. Jagna uważa ten duet za swoich ulubionych projektantów. I chyba słusznie - wierzymy, że ich zasługi w dziedzinie stylu ubierania marczułajtis były całkiem spore. Czy to właśnie dzięki tym dwóm panom Jagna wyglądał tak ślicznie?