Sport.pl

Cheryl Cole wspiera niewiernego małżonka

"Stand by your man" mogłaby zaśpiewać Cheryl Cole w odpowiedzi na zaskoczone reakcje wszystkich (Ciacha włączając), którzy myśleli, że w obliczu zdrady męża zachowa się jak prawdziwa WAG, królowa sensacji i skandalu - czyli że wyrzuci niewiernego męża z domu lub sama odejdzie w siną dal. Nic z tego jednak. Cheryl postanowiła pokornie pogodzić się z losem kobiety oszukanej i na razie pozostanie przy Ashley Cole'u.

 

- Kiedy się pobieraliśmy, złożyliśmy sobie przysięgę, że będziemy ze sobą na dobre i na złe. Nie wiem dlaczego ta kobieta pobiegła do gazet i chce zniszczyć moje małżeństwo. Mam nadzieję, że jest zadowolona ze swojej pierwszej torebki od znanego projektanta, która pewnie kupiła za swoje brudne pieniądze - wypowiedziała się Cheryl w jednym z wywiadów.

 

 

Cheryl wspiera małżonka Zdradzona WAG jednak nie odchodzi. Cheryl Cole wybacza mężowi zdradę. "Stand by your man" mogłaby zaśpiewać Cheryl Cole w odpowiedzi na zaskoczone reakcje wszystkich. Myślelili (a Ciacha razem z nimi), że w obliczu zdrady męża zachowa się jak prawdziwa WAG, królowa sensacji i skandalu - czyli że wyrzuci niewiernego męża z domu lub sama odejdzie w siną dal. Nic z tego jednak. Cheryl postanowiła pokornie pogodzić się z losem kobiety oszukanej i na razie pozostanie przy Ashley Cole. - Kiedy się pobieraliśmy, złożyliśmy sobie przysięgę, że będziemy ze sobą na dobre i na złe. Nie wiem dlaczego ta kobieta pobiegła do gazet i chce zniszczyć moje małżeństwo. Mam nadzieję, że jest zadowolona ze swojej pierwszej torebki od znanego projektanta, która pewnie kupiła za swoje brudne pieniądze - wypowiedziała się Cheryl w jednym z wywiadów. Bez wątpienia, nie jest to ta sama dziewczyna, która wrzaskiem reagowała na mężowskie sugestie dotyczące przenosin i głośno krytykowała nie odpowiadające jej zachowania innych, niezwiązanych z nią bliżej osób. Czyżby traumatyczne doświadczenia złamały ją i jej silny charakter?  - Ashley jest wspaniałym mężem, nie pozwolę, żeby to doprowadziło do rozpadu naszego małżeństwa. Kochamy się, nie ma zresztą sensu składać przysięgi, a potem ją łamać w ciężkich chwilach. Ludzie myśleli, że wyrzucę Ashley'a z domu, ale mylili się. Nie chcę, żeby ktoś złościł się na Ashley'a lub oceniał go - to moje zadanie, jako jego żony.  Nam chyba jednak trochę brakuje tej pyskatej Cole. Gdzie się podziała wzorowo silna kobieta, która powinna grzmieć i karać za przewiny? Z drugiej strony, to chyba jednak mądre, że Cheryl stara się wypracować jakieś rozsądne wyjście z sytuacji. Godny zauważenia jest fakt, że są na tym świecie ludzie, którzy potrafią przebaczać. Nam nie przyszłoby to tak łatwo.

Bez wątpienia, nie jest to ta sama dziewczyna, która wrzaskiem reagowała na mężowskie sugestie dotyczące przenosin i głośno krytykowała nieodpowiadające jej zachowania innych, niezwiązanych z nią bliżej osób. Czyżby traumatyczne doświadczenia złamały ją i jej silny charakter?

 

- Ashley jest wspaniałym mężem, nie pozwolę, żeby to doprowadziło do rozpadu naszego małżeństwa. Kochamy się, nie ma zresztą sensu składać przysięgi, a potem ją łamać w ciężkich chwilach. Ludzie myśleli, że wyrzucę Ashley'a z domu, ale mylili się. Nie chcę, żeby ktoś złościł się na Ahley'a lub oceniał go - to moje zadanie, jako jego żony.

 

Nam chyba jednak trochę brakuje tej pyskatej Cole. Gdzie się podziała wzorowo silna kobieta, która powinna grzmieć i karać za przewiny? Z drugiej strony, to chyba jednak mądre, że Cheryl stara się wypracować jakieś rozsądne wyjście z sytuacji. Godny zauważenia jest fakt, że są na tym świecie ludzie, którzy potrafią przebaczać. Nam nie przyszłoby to tak łatwo.

 

A tu piosenka dla wszystkich identyfikujących się z Cheryl Cole kobiet:

 

 

 

Więcej o: