Sport.pl

Antyciacho dnia: coraz grubszy Ronaldinho

Patrząc na powyższe zdjęcie, na pewno zastanawiacie się, o znowu co nam chodzi. Wydawałoby się, że piękna, umięśniona klata, którą prezentuje Ronaldinho, może stanowić tylko i wyłącznie powód do dumy.

 

Niestety, tak Brazylijczyk wyglądał już parę ładnych miesięcy temu (a konkretnie w czerwcu ubiegłego roku), kiedy jeszcze nie jednym z wielkich niewidzialnych FC Barcelony. W tej chwili piłkarz obnosi się już z nieco większa warstewka tłuszczu w okolicach brzucha, czego efekty widoczne są poniżej.

 

 

Antyciacho: gruby Ronaldinho Apel do Ronaldinho. Wydawałoby się, że piękna, umięśniona klata, którą prezentuje Ronaldinho, może stanowić tylko i wyłącznie powód do dumy. Patrząc na załączone zdjęcie, na pewno zastanawiacie się, o znowu co nam chodzi. Wydawałoby się, że piękna, umięśniona klata, którą prezentuje Ronaldinho, może stanowić tylko i wyłącznie powód do dumy. Niestety, tak Brazylijczyk wyglądał już parę ładnych miesięcy temu (a konkretnie w czerwcu ubiegłego roku), kiedy jeszcze nie był jednym z wielkich niewidzialnych FC Barcelony. W tej chwili piłkarz obnosi się już z nieco większa warstewka tłuszczu w okolicach brzucha. I choć dramatycznie jeszcze nie jest, to strach pomyśleć, co dalej będzie się działo, jeśli Ronaldinho nadal będzie unikał ćwiczeń i, jak podejrzewamy, odpowiedniej diety. Drżymy na myśl, że zachwycający nie tak przecież dawno formą i sylwetką Ronaldinho pójdzie w ślady innych swoich piłkarskich rodaków. Mamy oczywiście na myśli Ronaldo i Adriano. A zatem apelujemy, Ronaldinho, opamiętaj się! Nie pozwól, aby Twoja gwiazda zgasła, przykryta kilogramami nadwagi!
I choć dramatycznie jeszcze nie jest, to strach pomyśleć, co dalej będzie się działo, jeśi Ronaldinho nadal będzie unikał ćwiczeń i, jak podejrzewamy, odpowiedniej diety. Drżymy na myśl, że zachwycający nie tak przecież dawno formą i sylwetką Ronaldinho pójdzie w ślady innych swoich piłkarskich rodaków. Mamy oczywiście na myśli Ronaldo
i Adriano
A zatem apelujemy, Ronaldinho, opamiętaj się! Nie pozwól, aby Twoja gwiazda zgasła, przykryta kilogramami nadwagi!
Więcej o: