Ciacho dnia: Maria(n) Szarapowa

Piękna sylwetka. Wspaniałe włosy. Ładna twarz. I przede wszystkim cudownie umięśnione ramiona. To jest to, co kochamy najbardziej. Wobec powyższego, dzisiaj tytułem Ciacha Dnia jesteśmy zmuszone obdarzyć - trochę niespodziewanie nawet dla nas - nowego przystojniaka kortów tenisowych, Marysia Szarapowa.

 

 

Ciacho dnia Maria(n) Szarapowa. Ciachem dnia został Maria(n) Szarapowa! Piękna sylwetka. Wspaniałe włosy. Ładna twarz. I przede wszystkim cudownie umięśnione ramiona. To jest to, co kochamy najbardziej. Wobec powyższego, dzisiaj tytułem Ciacha Dnia jesteśmy zmuszone obdarzyć - trochę niespodziewanie nawet dla nas - nowego przystojniaka kortów tenisowych, Marysia Szarapowa. Maryś, jak widać, starannie pielęgnuje swoja urodę i z zacięciem hoduje długie blond włosy. Niech Was nie zwiedzie strój i fragmentami kobiece kształty - Marianek to po prostu niezupełnie maczo (rzadko który jednak maczo jest w stanie tak pięknie sobie ramiona wyrzeźbić), ale przy odrobinie dobrej woli można go nazwać mężczyzną metroseksualnym.  

Maryś, jak widać, starannie pielęgnuje swoja urodę i z zacięciem hoduje długie blond włosy. Niech Was nie zwiedzie strój i fragmentami kobiece kształty - Marianek to po prostu niezupełnie maczo (rzadko który jednak maczo jest w stanie tak pięknie sobie ramiona wyrzeźbić), ale przy odrobinie dobrej woli można go nazwać mężczyzną metroseksualnym.

 


Dla tych, którzy nadal się wahają i nie dowierzają, dla porównania zamieszczamy zdjęcie typowego niemężczyzny z kortów. To jest właśnie to, co Ciacha nazywają ładną, delikatną kobietą.