Szarapowa jednak w bieli

Jedna z zagadek Australian Open już się wyjaśniła. Maria Szarapowa na kortach w Melbourne Park wystąpiła w takiej samej sukience jak Słowaczka Daniela Hantuchowa w Sydney. Ich stroje różnią się tylko i wyłącznie kolorem. Ciacha są naprawdę zawiedzione. Mimo wszystko liczyłyśmy, że Rosjanka jakoś na tę sytuację zareaguje i wymyśli.

 

 

Szarapowa jednak w bieli Jedna z zagadek Australian Open już się wyjaśniła. Maria Szarapowa na kortach w Melbourne Park wystąpiła w takiej samej sukience jak Słowaczka Daniela Hantuchowa w Sydney. Ciacha są naprawdę zawiedzione! Ich stroje różnią się tylko i wyłącznie kolorem. Mimo wszystko liczyłyśmy, że Rosjanka jakoś na tę sytuację zareaguje i coś wymyśli. Wygląda natomiast na to, że "Dziewczyny Nike'a" grają w tym roku w takich samych wdziankach, które różnią się jedynie kolorami, fason pozostaje taki sam. Na pierwszym meczu Maria ładnie wyglądała, owszem, ale jak na nią - to bardzo skromnie. No i mało oryginalnie. Nam bardziej podobała się Masza w latach ubiegłych. Na przykład tak jak w Nowym Jorku czy właśnie Melbourne. Roger Federer także prezentował się całkiem nieźle... Na koniec gratulujemy polskim dziewczynom za pomyślne przejście pierwszej rundy . Oby tak dalej!

Wygląda natomiast na to, że "Dziewczyny Nike'a" grają w tym roku w takich samych wdziankach, które różnią się jedynie kolorami, fason pozostaje taki sam.

 

Powyżej prezentujemy Wam zdjęcia z pierwszego meczu Marii. Ładnie wygląda, owszem, ale jak na nią to bardzo skromnie. No i mało oryginalnie.

 


Nam bardziej podobała się Masza w latach ubiegłych. Na przykład tak jak w Nowym Jorku, czy właśnie Melbourne. Roger Federer, którego też zauważycie na filmiku, także prezentował się całkiem nieźle.

 


 

Na koniec gratulujemy polskim dziewczynom za pomyślne przejście pierwszej rundy . Oby tak dalej.