Zidane i skoki spadochronowe

Nie jest już najmłodszy, a jednak cały czas pozostaje na topie. Na szczęście, wystające kości policzkowe nie zanikają z wiekiem. I to tajemnicze spojrzenie cały czas takie samo. Dzięki temu, nie ma takiej rzeczy, którą mógłby zrobić Zizou, abyśmy przestały go wielbić. Tym bardziej, że przeszło nawet doprowadzenie do przegranej w finale Mundialu, wywołane uderzeniem rywala głową, a także zabawa czajnikiem.

 

Tym razem na Zidane wygłupia sie już mniej, a wygląda - jak zwykle - rewelacyjnie. Plus robi coś w celach dobroczynnych, tak więc wyjątkowo godzien jest dziś uznania. Polecamy zatem wyczyny Zizou ze spadochronem.

 

 

 

 

Zidane i skoki spadochronowe Nie jest już najmłodszy, a jednak cały czas pozostaje na topie. Uwielbiany przez Ciacha Zidane skacze ze spadochronu, tęskni do piłki i angażuje się w sprawy biednych krajów. Ideał. Na szczęście, wystające kości policzkowe nie zanikają z wiekiem. I to tajemnicze spojrzenie cały czas takie samo. Dzięki temu nie ma takiej rzeczy, którą mógłby zrobić Zizou, abyśmy przestały go wielbić. Tym bardziej że przeszło nawet doprowadzenie do przegranej w finale Mundialu, wywołane uderzeniem rywala głową, a także zabawa czajnikiem. Ostatnio Zidane wygłupia się już mniej, a wygląda - jak zwykle - rewelacyjnie. Plus robi coś w celach dobroczynnych, tak więc wyjątkowo godzien jest uznania. Skacze ze spadochronu, uroczo opowiada o swojej tęsknocie do piłki i przyjemności, jaką sprawia mu działalność dobroczynna, tudzież zaangażowanie w sprawy biednych krajów.

 

 

 

Dla niefrancuskojęzycznych: Zinedine uroczo opowiada o swojej tęsknocie do piłki i przyjemności, jaką sprawia mu działalność dobroczynna, tudzież zaangażowanie w sprawy biednych krajów.