Twarda głowa Zizou

Już od dawna, a przynajmniej od pamiętnych Mistrzostw Świata 2006, wiadomo, że Zidane ma silną głowę i nie waha się jej użyć. Potrafi uderzyć nią piłkę, niegrzecznego przeciwnika, a także, jak dowiadujemy się z poniższego wideo, również i bardziej nietypowe obiekty - na przykład sprzęty AGD.

 

 

Twarda głowa Zizou Wiadomo, że Zidane ma mocną głowę i nie waha się jej użyć. Zizou potrafi uderzać głową piłkę, niegrzecznego przeciwnika, a także, jak dowiedzieliśmy się z pewnej reklamy, bardziej nietypowe obiekty - np. sprzęty AGD. Co ciekawe, naszym zdaniem fakt pogrywania czajnikiem nie odbiera Zidane'owi ani odrobiny męskości. Nadal jest świetny i pociągający. Szkoda tylko, że popularyzuje i zachwala niezdrowe jedzenie. Wolałybyśmy, gdyby na przykład dryblował dynią lub pomarańczą. Ale za to nikt by mu chyba ciężkich pieniędzy nie zapłacił.

 

 

 

Co ciekawe, naszym zdaniem, fakt pogrywania czajnikiem nie odbiera Zidane'owi ani odrobiny męskości. Nadal jest świetny i pociągający. Szkoda tylko, że popularyzuje i zachwala takie niezdrowe jedzenie. Wolałybyśmy, gdyby na przykład dryblował dynią bądź pomarańczą. Ale za to nikt by mu chyba ciężkich pieniędzy nie zapłacił.