Najmodniejsi w polskim sporcie

Jakiś czas temu obiecałyśmy Wam, że napiszemy o najbardziej stylowych ludziach polskiego sportu. Ponieważ kończy się rok, jest to chyba najlepszy moment na podsumowania.

 

Uprzedzamy, że dziesiątka, którą tu skomponowałyśmy, jest absolutnie subiektywna i niepotwierdzona przez żadne upoważnione do tego gremium. W układaniu rankingu brałyśmy jednak pod uwagę Wasze opinie. Z niecierpliwością czekamy tez na wszystkie komentarze, uwagi i inne pomysły. I już zaczynamy.

 

 

Najmodniejsi w polskim sporcie Ponieważ kończy się rok, jest to chyba najlepszy moment na podsumowania. Jakiś czas temu obiecałyśmy Wam, że napiszemy o najbardziej stylowych ludziach polskiego sportu. Uprzedzamy, że dziesiątka, którą tu skomponowałyśmy, jest absolutnie subiektywna i niepotwierdzona przez żadne upoważnione do tego gremium. W układaniu rankingu brałyśmy jednak pod uwagę Wasze opinie. 10. Radek Majdan - zawadiacko zaczesane włosy i charakterystyczne ciuchy. Ma swój styl, to pewne. Można tylko dyskutować, czy dobry. 9. Tomasz Kłos - nie rozstaje się z marynarką, czym wzbudza nasz dozgonny podziw i uwielbienie. 8. Krzysztof Hołowczyc - zawsze elegancki, zawsze z klasą. On nie ma słabszych dni. 7. Jerzy Dudek - ciekawe czy to gra w Liverpoolu nadała mu szyku angielskiego lorda? Do tego niezmienna bródka, którą strasznie lubimy - przez sentyment do jego najlepszych dni. 6. Mariusz Czerkawski - przyjmujemy, że lekcję mody pobrał za oceanem, ewentualnie od swoich małżonek, pięknych kobiet z klasą. Musimy przyznać, że wygląda i ubiera się świetnie, prezentując styl zwany "swobodną elegancją". 5. Sylwia Gruchała - prześliczna kobieta i zdolna florecistka. Doskonale eksponuje swoje walory i podkreśla wybitną urodę. 4. Jagna Marczułajtis - jedna z najlepszych zawodniczek snowboardowych i najlepiej ubranych kobiet sportu. 3. Euzebiusz Smolarek - znalazł się w naszym zestawieniu bardziej ze względu na wybitne osiągnięcia dla polskiego sportu niż z powodu wyjątkowego wyczucia smaku (choć zapewne taki posiada, wybrańcy bogów tak mają), ale co tam. 2. Maciej Szczęsny - może i doskonale skrojony garnitur to jedno z wymagań wobec każdego komentatora sportowego, ale według nas to właśnie Szczęsny najlepiej w garniturze wygląda. 1. Otylia Jędrzejczak - na co dzień może nieco niepozorna, obnosząca swoje krótko obcięte włosy, z oczywistych względów bez makijażu, ale gdy tylko chce, potrafi przemienić się w pięknego łabędzia.

10. Radek Majdan - zawadiacko zaczesane włosy i charakterystyczne ciuchy. Ma swój styl, to pewne. Można tylko dyskutować czy dobry.

 

 

9. Tomasz Kłos - nie rozstaje się z marynarką, czym wzbudza nasz dozgonny podziw i uwielbienie. Jest zaprzeczeniem stereotypu niezadbanego polskiego mężczyzny.

 

 

8. Krzysztof Hołowczyc - zawsze elegancki, zawsze z klasą. On nie ma słabszych dni. Z nim mogłybyście pokazać się na każdym bankiecie, bez wcześniejszych Krzysztofa przygotowań.

 

 

7. Jerzy Dudek - ciekawe czy to gra w Liverpoolu nadała mu szyku angielskiego lorda? Do tego niezmienna bródka, którą strasznie lubimy - przez sentyment do jego najlepszych dni.

 

 

6. Mariusz Czerkawski - przyjmujemy, że lekcję mody pobrał za oceanem, ewentualnie od swoich małżonek, pięknych kobiet z klasą. Musimy przyznać, że wygląda i ubiera się świetnie, prezentując styl zwany "swobodną elegancją". Nic zarzucić mu nie możemy ani nie chcemy.

 

 

5. Sylwia Gruchała - prześliczna kobieta i zdolna florecistka. Doskonale eksponuje swoje walory i podkreśla wybitną urodę.

 

 

4. Jagna Marczułajtis - jedna z najlepszych zawodniczek snowboardowych i najlepiej ubranych kobiet sportu. Niezmiennie kojarzy nam się z zimowym szykiem i udowadnia, że czapkę, szalik czy ciepłe buciory można nosić z niebywała gracją.

 

 

3. Euzebiusz Smolarek - znalazł się w naszym zestawieniu bardziej ze względu na wybitne osiągnięcia dla polskiego sportu niż z powodu wyjątkowego wyczucia smaku (choć zapewne taki posiada, wybrańcy bogów tak mają), ale co tam. Należy się chłopakowi uznanie. Nie każdy jest bohaterem narodowym.

 

 

 

 

2. Maciej Szczęsny - może i doskonale skrojony garnitur to jedno z wymagań wobec każdego komentatora sportowego, ale według nas to właśnie Szczęsny najlepiej w garniturze wygląda.

 

 

 

 

 

1. Otylia Jędrzejczak - na co dzień może nieco niepozorna, obnosząca swoje krótko obcięte włosy, z oczywistych względów bez makijażu, ale gdy tylko chce, potrafi przemienić się w pięknego łabędzia. Obejrzyjcie sobie zdjęcia z różnych gali i oficjalnych imprez. Miło popatrzeć.