Ciacho dnia: Paweł Korzeniowski

Jest to jeden z tych samych przez się zrozumiałych przypadków, kiedy nie musimy ani słowem uzasadniać obecności aktualnego bohatera w tej rubryce. Ale i tak to zrobimy: Paweł jest młody, zdolny, zdobył już w sumie dla naszego kraju dziesięć medali i stanowi bezsprzecznie spory kawałek polskiej dumy narodowej. I to w jakim opakowaniu! Wczoraj znów dał nam powód do radości, zdobywając złoto Mistrzostw Europy w stylu dowolnym. Płaczemy ze szczęścia i ekscytacji.

 

 

Nie pierwszy raz zreszą o nim piszemy, w końcu Paweł nie jest jakimś nagłym, sezonowym odkryciem, a mistrzem i profesjonalistą, który stale dowodzi nam swoich umiejętności. Co do warunków fizycznych, to równie ewidentne jest, że Korzeniowski nigdy nie byl brzydalem i wymoczkiem (mimo ciągłego w wodzie się moczenia), który z dnia na dzień postanowił wypięknieć. Ciacha, jak najbardziej, stale doceniają i nieprzerwanie darzą uwielbieniem.

 

Oprócz zdjęć Pawła, trafiły dziś do nas także fotografie innych pływaków. Zaskakuje, jak dziwacznie i pociągająco zarazem mogą wyglądać mężczyźni obdarzeni tak rewelacyjnymi ramionami i klatką piersiową.