Chcesz grać w piłkę? Zmień fryzurę!

Bohater filmu, który dla Was dziś zamieszczamy, być może nie ma najbardziej fantastycznego uczesania, jakie widziałyśmy. Ciacha posuną się nawet do stwierdzenia, że chłopak fryzurę ma fatalną. Dziwi nas jednak podejście Amerykanów do kwestii stylizacji włosów w piłce nożnej. Oczywiście, wszystkim (a najbardziej Ciachom) jest miło, gdy po boiskach biegają sami świetnie wyglądający, a zatem i modnie przystrzyżeni, tudzież długowłosi, faceci. Jakoś wtedy jeszcze przyjemniej śledzi się wydarzenia sportowe. Jednak wyrzucanie młodych, ambitnych chłopców z olbrzymim sercem do gry z drużyny przez fryzurę uważamy za grubą przesadę. Pachnie konserwatyzmem (a fe!).

 

 

Zmień fryzurę! Piłka nożna a włosy. Dziwi nas podejście Amerykanów do kwestii stylizacji włosów w piłce nożnej. Dziwi nas podejście Amerykanów do kwestii stylizacji włosów w piłce nożnej. Oczywiście, wszystkim (a najbardziej Ciachom) jest miło, gdy po boiskach biegają sami świetnie wyglądający, a zatem i modnie przystrzyżeni, tudzież długowłosi, faceci. Jakoś wtedy jeszcze przyjemniej śledzi się wydarzenia sportowe. Jednak wyrzucanie młodych, ambitnych chłopców z olbrzymim sercem do gry z drużyny przez fryzurę uważamy za grubą przesadę. Pachnie konserwatyzmem (a fe!). Z drugiej strony, skoro dziewczęta muszą spełniać określone warunki tylko po to, by łaskawie pozwolono im wręczać medale, to może jednak wprowadźmy pewne restrykcje wobec piłkarzy i innych sportowców płci męskiej. Określony poziom tkanki tłuszczowej i szeroko pojętej męskości, odpowiednie uczesanie, mocno zarysowane kości policzkowe. Ciacha wtedy już w ogóle nie mogłyby koncentrować się na niczym innym (choć naprawdę, sam sport, brew sugestiom złośliwych, bezgranicznie kochamy!). I nie musiałybyśmy już nigdy pisać o fatalnych fryzurach.

 

 

 

Z drugiej strony, skoro dziewczęta muszą spełniać określone warunki tylko po to, by łaskawie pozwolono im wręczać medale, to może jednak wprowadźmy pewne restrykcje wobec piłkarzy i innych sportowców płci męskiej. Określony poziom tkanki tłuszczowej i szeroko pojętej męskości, odpowiednie uczesanie, mocno zarysowane kości policzkowe. Ciacha wtedy już w ogóle nie mogłyby koncentrować się na niczym innym (choć naprawdę, sam sport, brew sugestiom złośliwych, bezgranicznie kochamy!). I nie musiałybyśmy już nigdy pisać o fatalnych fryzurach. Takich jak na przykład ta:

 

mb/forum

 

Sorry, Radek.