Ciacho dnia: chłopięcy Sergio Aguero

Tak, wiemy, że ma dopiero 19 lat, a wodzenie za nim maślanymi oczami zakrawa o pewną perwersję. Tak, zdajemy sobie sprawę, że ma przydomek "Kun", gdyż rzekomo wygląda jak bohater płci męskiej japońskich bajek anime (-kun to przyrostek często dodawany do japońskich imion). Niemniej, Sergio ma w sobie mnóstwo uroku i jakąś iskrę bożą, które sprawiają, że wprost nie możemy mu się oprzeć.

 

 

Do tego, chłopak ewidentnie ma zdolności. Okrzyknięty największą gwiazdą reprezentacji młodzieżowej Aregnetyny, porównywany do Messiego i za ciężkie pieniądze sprowadzony do Atletico Madryt Aguero gra profesjonalnie w futbol już od prawie 5 lat. Argentyńska pierwsza liga zaanektowała go bowiem, gdy miał dopiero lat 15, czym pobił rekord młodego wieku, należący do samego Maradony. To zresztą niejedyna zbieżność, o jakiej mówi się przy porównywaniu Sergio z Wielkim Diego. Młody Kun również ma bowiem zanotowaną na swoim koncie bramkę ręką. Ech, te latynoskie ręce...Boże ręce, jak powszechnie wiadomo.

 

Ciachom Sergio podoba się niesłychanie. Musimy przyznać, że zdecydowanie bardziej niż Messi oraz cała drużyna Boca Juniors razem wzięta - mimo wszystko. Cóż, mamy nadzieję, że Kun stanie się wkrótce bardziej popularny, tudzież zacznie jeszcze lepiej grać. To dałoby nam okazję do częstszego oglądania zdjęć słodkiego Sergio.

 


Zresztą powiedzcie same - z której strony Aguero przypomina Wam ludziki z mangi? Nam z żadnej. Ludziki z mangi nie doprowadzają nas do takiego rozemocjonowanego stanu.