100 powodów, dla których kochamy piłkę

Dziewczęta, tego nam było trzeba, to nam się podoba. Belgijski projektant odzieży sportowej, Dirk Bikkembergs, przedstawiając swoją ostatnią kolekcję męskiej bielizny, zatrudnił stu profesjonalnych piłkarzy. Choć żaden supersławny gwiazdor nie firmował swoim nazwiskiem tego pokazu, to Ciacha są zachwycone. Nie możecie się z nami nie zgodzić.

 

Do projektantów, performerów, artystów i innych organizatorów podobnych akcji zwracamy się z prośbą o częstsze urządzanie podobnego typu happeningów. Nareszcie to nie tylko kobiety w skąpych strojach i w tak dużej liczbie można podziwiać jednocześnie w tym samym miejscu. A to miła odmiana. Zobaczcie zresztą same jak ciachowo-apetycznie to wygląda.

 

 

Dlaczego kochamy piłkę Dziewczęta, tego nam było trzeba, to nam się podoba. Belgijski projektant odzieży sportowej, Dirk Bikkembergs, przedstawiając swoją ostatnią kolekcję męskiej bielizny, zatrudnił stu profesjonalnych piłkarzy Belgijski projektant odzieży sportowej, Dirk Bikkembergs, przedstawiając swoją ostatnią kolekcję męskiej bielizny, zatrudnił stu profesjonalnych piłkarzy. Choć żaden supersławny gwiazdor nie firmował swoim nazwiskiem tego pokazu, to Ciacha są zachwycone. Nie możecie się z nami nie zgodzić. Do projektantów, performerów, artystów i innych organizatorów podobnych akcji zwracamy się z prośbą o częstsze urządzanie podobnego typu happeningów. Nareszcie to nie tylko kobiety w skąpych strojach i w tak dużej liczbie można podziwiać jednocześnie w tym samym miejscu. A to miła odmiana. Zobaczcie zresztą same jak ciachowo-apetycznie to wygląda. Zauważcie przy tym, jak sprytnie mężczyzn ustawiono. Na obrzeżach mięśniacy i kulturyści, w środku dostrzeżemy też brzuszki i inne niedoskonałości. Z uwagi na innowacyjną formułę, wybaczamy jednak wszelkie niedociągnięcia. Grrrrr.

 

Zauważcie przy tym, jak sprytnie mężczyzn ustawiono. Na obrzeżach mięśniacy i kulturyści, w środku dostrzeżemy też brzuszki i inne niedoskonałości. Z uwagi na innowacyjną formułę, wybaczamy jednak wszelkie niedociągnięcia. Grrrrr.