Beckhamowe wieści - film, Mundial i ze Snoopem przyjaźni ciąg dalszy

Jakiś czas temu pisałyśmy Wam o Beckhama zażyłości ze Snoop Doggy Doggiem i o marzeniu tego drugiego, aby angielski gwiazdor piłki nożnej uczył jego dzieci, jak dobrze grać w tę piękną grę. Minęło już sporo czasu, więc myślałyśmy że z prywatnej szkółki jednak nic nie wyjdzie, ale jednak Becks zdecydował się na przyjęcie zaszczytnej roli osobistego trenera potomków Snoopa.

 

W ten weekend David spędził kilka uroczych chwil w towarzystwie trójki pociech rapera: Corde, Cordella i Cori (pierwsza dwójka to chłopcy - tak czy inaczej, zwróćcie uwagę na interesujący dobór imion; jak widać, nawet Snoop docenia magiczną moc aliteracji). Choć ich tatuś jest wielkim fanem piłki nożnej, dzieci zgodziły się na podjęcie treningu tylko (a może jednak aż) ze względu na obecność Beckhama. Ten podobno wydawał się być bardzo zadowolony zarówno z powodu miło spędzonego czasu, jak i z obecności Snoopa na boisku. Nie od dziś bowiem wiadomo, że Becks (podobnie jak jego ziomkowie, Rio Ferdinand czy Wayne Rooney) jest wielkim fanem amerykańskiego hip-hopu.

 

 

Owe korepetycje z gry w piłkę zostały, a jakże, zarejestrowane przez kamery jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych i zostaną pokazane w styczniu na antenie E! Entertainment Television. To niesprawiedliwe, że zwykłym ludziom pozostaje tylko oglądanie na telewizyjnych ekranach, jak pomagają sobie krezusi.

 


W zamian za pokazową lekcję, Snoop Dogg zabrał Beckhama do ulubionej restauracji piłkarza, Roscoe's House of Chicken 'n' Waffles. Victoria, ze względu na swoją trasę, a przede wszystkim, jak przypuszczamy, żywieniowy (a zatem związany z pochłanianiem dodatkowych kalorii) charakter wyjścia, nie była na obiedzie obecna. Panom i dziecięcej gromadce towarzyszyła za to żona Snoopa, zwana Lady Boss (ciekawe dlaczego), która pouczyła Davida, że tego typu jedzenie jest niezdrowe i chodzić tam nie powinien. Dziwne, że w rodzinie, w której na porządku dziennym jest łamanie prawa (raper ostatni raz został aresztowany w kwietniu za udział w rozróbie na lotnisku, ale był też kiedyś zamieszany w zabójstwo) tak restrykcyjnie podchodzi się do kwestii odżywiania.

 

Teraz już tylko czekamy na zapowiadaną przez Snoopa wspólną linię ubrań. Ciachom połączenie gangsta-hiphopowego stylu z elegancją Davida wydaje się wprawdzie nieco karkołomne, ale do odważnych przeciez świat należy.

 

*** Bekham został równieżwybrany twarzą kampanii, promującą Londyn jako miejsce odbycia się Mundialu w 2018 roku. Niby wszystko się zgadza, tylko czy on nie będzie już wtedy trochę za stary? Istnieje też prawdopodobieństwo, że do tego czasu wszystkim ostatecznie się znudzi.

 


*** Beckham zagra w filmie! Seksowne ciało piłkarza nie umknęło uwadze Nicole Kidman, która zapragnęła, by Becks wystąpił wraz z nią w jej najnowszym obrazie, "Australia". Ze względu na ograniczoną dostępność i znikomą chęć do próbowania sił w aktorstwie, David ma dostać tylko epizodyczna rolę przystojnego robotnika. Juz nie możemy się doczekac debiutu - o ile w ogóle go zauważymy.