"Nienawidzę Ronaldo"

Tytuł tego artykułu wbrew pozorom nie jest wyrażeniem stanowiska Ciach. Jak doskonale wiedza nasze Czytelniczki i Czytelnicy, mimo wielu wad Cristiano (z bufonadą na czele), my tego piłkarza lubimy, i to nawet bardziej niż trochę. Nie wszyscy jednak podzielają nasze zdanie. Ba, zupełne przeciwną opinię mają podobno tysiące brytyjskich internautów.

 

"I hate Ronaldo" okazało się najczęściej wyszukiwaną przez brytyjską wersję Google frazą właśnie w kategorii "I hate". C-Ron pod względem żywionych do siebie wrogich uczuć wyprzedził między innymi mężczyzn (miejsce drugie) i szkołę (miejsce trzecie).

 

 

Z jednej strony Ciacha sa trochę zaskoczone, z drugiej natomiast rozumieją, że nie każdemu mogły przypaść do gustu nażelowane włoski Cristiano i jego skłonność do udawania fauli. No ale żeby pałać do niego nienawiścia większą niż wobec ogółu wrednych, bezmyślnych facetów (wiecie doskonale, że takie odczucie pojawia sie u każdej zdrowej kobiety ze stosunkowo dużą częstotliwością) czy do szkoły- to już chyba przesada.

 

Niech pocieszeniem dla Ronaldo i jego fanów będzie to, że w przeciwnej kategorii, czyli "I love", drugim najczęściej wpisywanym przez Anglików słowem było "techno" (tuz po filmach). To chyba świadczy o pewnym dziwactwie wyspiarzy.