Piłkarskie matrioszki

Nawet jeśli nie ubrałyście jeszcze choinki i nie zapaliłyście na niej świątecznych światełek (co zresztą logiczne, bo do Wigilii jeszcze cały miesiąc), to bez wątpienia każda z Was myślała już o świątecznych prezentach. Juz na pewno zaczęło się nerwowe planowanie co, komu i dlaczego kupić. Pewien łotewski sprzedawca, jak podejrzewamy, artysta-rzemieślnik, przychodzi w sukurs wszystkim tym, którzy mają w gronie przeznaczonym do obdarowania fanów futbolu. Taka rozkładana babuszka, choć niezmiernie niepraktyczna, na pewno będzie prezentem oryginalnym i pociesznym.

 

 

Matrioszka jest ręcznie rzeźbiona i malowana. Będzie stanowić piękny element dekoracji w każdym domu. Wychodzimy z założenia, że adrestat prezentu powinien być fanem Manchesteru United (w końcu niewielu jest takich, którzy by gry "Czerwonych Diabłów" nie doceniali), ale od biedy można podarować go dzieciom - na pewno uznają to za fantastyczną zabawkę.

 

 
Owo nietypowe rękodzieło możecie nabyć tutaj. Nam cena (30 funtów za sam gadżet plus 12 funtów za przesyłkę) wydaje się wprawdzie nieco wygórowana, ale czego się nie robi dla najbliższych.

 

Ze względu na kolekcjonerskie zapędy, Ciachom aż rwie się serce do kupna.