Lewis Hamilton bogiem seksu

Dopiero pisałyśmy o domniemanym romansie młodego kierowcy Formuły 1 z Naomi Campbell, a już pojawiają się kolejne doniesienia na temat sukcesów Hamiltona w sferze układów damsko-męskich. Tym razem Cemre Mirel, niezwykle urodziwa modelka, turecka miss piękności i była dziewczyna niepozornego Lewisa, opowiedziała o swoich łóżkowych przygodach z asem kierownicy. I opowiedziała w samych superlatywach.

 

 

 

Lewis Hamilton bogiem seksu Kolejne doniesienia na temat sukcesów Hamiltona w sferze układów damsko-męskich Dopiero pisałyśmy o domniemanym romansie Lewisa Hamiltona z Naomi Campbell, a już pojawiają się kolejne doniesienia na temat jego sukcesów Dopiero pisałyśmy o domniemanym romansie młodego kierowcy Formuły 1 z Naomi Campbell, a już mamy nowe wieści. Tym razem Cemre Mirel, niezwykle urodziwa modelka, turecka miss piękności i była dziewczyna niepozornego Lewisa, opowiedziała o swoich łóżkowych przygodach z asem kierownicy. I opowiedziała w samych superlatywach. Camre nie wykazała się zbytnią dyskrecją w swoich barwnych opisach, za co zreszta jej chwała. Dzięki temu możemy się dowiedzieć, że Hamilton lubi komunikować swoje zainteresowanie poprzez niegrzeczne SMS-y, przed pójściem do łóżka życzy sobie, by partnerki brały kąpiel, a jego fetyszem są kobiece stopy. Ponadto kierowca McLarena ceni sobie przebieranki w sypialni, lubi seks w nietypowych miejscach (na przykład w kinie), a jeśli zostaniesz jego kochanką, będzie zjadał owoce (i inne pyszności) prosto z Twojego ciała. Hm, spory arsenał niespodzianek jak na jednego mężczyznę. Nie dziwimy się już teraz, dlaczego Hamilton fascynuje nawet topmodelki i sporo od niego starsze kobiety (albo jedno i drugie w jednym, jak w przypadku Campbell). Z drugiej strony, podziwiamy taką dozę pomysłowości u niezbyt przecież jeszcze dojrzałego gwiazdora. Na jego przykładzie widać, że w kierowcach Formuły 1 kobiety mogą pociągać nie tylko olbrzymie pieniądze.  Ciacha są ciekawe, jakie opinie na tym samym (pozarajdowym) polu zbiera Robert Kubica. 

Camre nie wykazała sie zbytnią dyskrecją w swoich barwnych opisach, za co zreszta jej chwała. Dzięki temu możemy sie dowiedzieć, że Hamilton lubi komunikować swoje zainteresowanie poprzez niegrzeczne sms-y, przed pójściem do łóżka zyczy sobie, by partnerki brały kąpiel, a jego fetyszem są kobiece stopy. Ponadto kierowca McLarena ceni sobie przebieranki w sypialni, lubi seks w nietypowych miejscach (na przykład w kinie), a jeśli zostaniesz jego kochanką, będzie zjadał owoce (i inne pyszności) prosto z Twojego ciała. Hm, spory arsenał niespodzianek jak na jednego mężczyznę.

 


Nie dziwimy się juz teraz, dlaczego Hamilton fascynuje nawet topmodelki i sporo od niego starsze kobiety (albo jedno i drugie w jednym, jak w przypadku Campbell). Z drugiej strony, podziwiamy taką dozę pomysłowości u niezbyt przecież jeszcze dojrzałego gwiazdora. Na jego przykładzie widać, że w kierowcach Formuły 1 kobiety mogą pociągać nie tylko olbrzymie pieniądze.

 

Ciacha są ciekawe, jakie opinie na tym samym (pozarajdowym) polu zbiera Robert Kubica.

 

A frywolna Cemre, która ocenia Hamiltona na 11 w dziesięciostopniowej skali, wygląda tak: