Alex Curran przyjaźni się z Jordan

Jeśli kojarzycie dawniej znaną jako Katie Price biuściastą gwiazdę angielskich reality show, małżonkę Petera Andre, to wiecie już, dlaczego teraz wyrazimy nasz niesmak, jaki wywołują bliskie jej kontakty z żoną Steve'a Gerrarda. Alex Curran zawsze wydawała nam się osobą z klasą, wyjątkowo jak na WAG subtelna, a tu proszę - jedną z jej najlepszych koleżanek jest wyzywająca Jordan, była gwiazda przemysłu porno.

 

 

Panie zostały niedawno razem przyuważone na imprezie, gdzie przybyły prowokująco trzymając się za ręce. Nie świadczy to, niestety, najlepiej o Curran, ale cóż, kto powiedział, że WAGs musi mieć za przyjaciółki damy lub / oraz intelektualistki. Tym bardziej, że ona sama pewnie do żadnego z tych dwóch gron nie należy.

 

Choć możemy się mylić. Być może fascynacja kobietą o tak przesadznie powiększonym biuście jest tylko przejściowa. A może łączą ich znane tylko WAGs wspólne doświadczenia (Jordan była wcześniej z pikarzem Teddym Sheringhamem, ma też dziecko z innym angielskim futbolistą, Dwightem Yorkiem).

 

A oto obie znane z tego, że są znane panie:

 

 

Więcej o: