Zagadka dnia: kim jest ten zawodnik?

Poznajecie tego pana? Nie, nie jest to profesjonalny piłkarz, ale też sportowiec (choć z niezrozumiałych dla nas powodów sportowcem w ogóle nazywany). Po dokładnym przyjrzeniu się, być może rozpoznacie w nim jednego z najlepszych, najbogatszych i najsłynniejszych w swojej dyscyplinie.

 

 

Mało spostzregawczym podpowiadamy, że tego pana zwykle widujemy w czerwieni, czapeczce z daszkiem i maksymalnie od pasa w górę. Jeszcze mniej spostrzegawczym proponujemy zdjęcie:

 

Michael Schumacher

 

Tak, nie myliłyście się, to Michael Schumacher. As Formuły 1 wystąpił ostatnio w meczu gwiazd organizowany przez Program Narodów Zjednoczonych na Rzecz Rozwoju. Obok niego pojawili się między innymi Zinedine Zidane oraz Brazylijczyk Ronaldo. Smiechom i żartom nie było końca, a cały dochód z tego spotkania zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

 

Ciacha gorąco popierają takie inicjatywy, szkoda tylko, że nigdy nie organizuje sie ich na przykład w Warszawie czy Katowicach. To wczorajsze spotkanie odbyło się w Maladze na południu Hiszpanii.