Sport.pl

Jak ładnie zatańczyć...na rurze

Jakis czas temu pisałyśmy o nietypowym prezencie, jaki Coleen McLoughlin zrobiła sobie i swojemu chłopakowi, Waynowi Rooney. Przypominamy, że była to rurka niczym w klubie go-go. Podawałyśmy wówczas namiary na chińską szkołę tańca na tym przyrządzie, polecałyśmy także wydaną przez Carmen Electrę kasetę z nauką striptizu. Okazuje sie jednak, że teraz tak cennych umiejętności możecie nauczyc się łatwiej, pod okiem czujnego innstruktora (mamy na myśli profesjonalistę).

Jak się dowiedziałyśmy, pole-dancing czy sexy aerobic to dyscypliny, które możemy uprawiać także w klubach fitness. Jedna z największych polskich sieci fitness oferuje na przykład zajęcia o wdzięcznej nazwie sexy-class. Podobno nauczymy się tam, jak być kobiecą i pełną seksapilu. Teri Hatcher z "Gotowych na wszystko" utzrymuje nawet, że to właśnie dzięki podobnym ćwiczeniom ma tak fantastyczne ciało! Może warto spróbować?

Ciacha na razie namiętnie oglądają film "Striptiz " z pełną kobiecości Demi Moore i liczą na to, że seksapil jakoś sam się pojawi. Poprzez promieniowanie z telewizora.

Więcej o: