Sport.pl

Chcesz okazać radość, ściągnij spodnie

Koledzy Z czuba.pl napisali o tym wydarzeniu już wczoraj, ale Ciacha jakoś też nie mogły przemilczeć tego faktu. Strzelenie gola można uczcić na różne sposoby: ściągnąć koszulkę (narażając się na karę w postaci żółtej kartki), jeśli komuś urodziło się dziecko włożyć a) kciuka do buzi, b) piłkę pod T-shierta c) zrobić charakterystyczną ?kołyskę?. Wszystko zależy od inwencji strzelca. W poniedziałek wieczorem w meczu Premier League pomiędzy Sunderlandem a zespołem Manchesteru City Ciacha zobaczyły kolejny bardzo intrygujący sposób na okazywanie radości w takie właśnie chwili.

 

 

21 - letni piłkarz City, Stephen Ireland po zdobyciu decydującej bramki dla swojej drużyny tak się rozpędził, że w geście triumfu postanowił ściągnąć spodenki. Nie, nie, nie, nie było skandalu, miał na sobie slipki, ale same przyznacie, że takie rzeczy na co dzień się nie zdarzają (i właśnie dlatego lubimy angielską piłkę).

 

Stephen to w ogóle barwna postać. Z paru dość nietypowych ?akcji" zdążył zasłynąć. O jego wyczynach możecie poczytać tutaj . My nie będziemy się już powtarzać.

 

W każdym razie władze ligi po zakończeniu spotkania miały spory dylemat co z tym fantem zrobić. Zdecydowały się jednak tylko pogrozić chłopakowi palcem i tym razem jeszczenie wyciągać konsekwencji. Tym razem się wywinął, ale wyobraźcie sobie, co by się działo gdyby na trybunach zasiadała królowa angielska?...

Więcej o: