Wylicytuj sukienkę Szarapowej!

Maria Szarapowa zdecydowała się wystawić na aukcję sukienkę, w której po raz pierwszy wystąpiła w tegorocznym US Open (nie czerwoną, białą). Pieniądze ze sprzedaży trafią na konto jej fundacji, która od 2004 roku pomogła już m. in biesłańskim rodzinom poszkodowanych w wyniku ataku terrorystów na szkołę w Biesłanie czy ludziom dotkniętym kataklizmem spowodowanym przez huragan Katrina.

 

 

Biała sukienka służyła Marii do gry w sesji dziennej, ale nie przyniosła Rosjance szczęścia. Tak po prawdzie Szarapowa miała ją na sobie tylko dwa razy. W przegranym meczu z Radwańską właśnie w Nowym Jorku oraz na turnieju Kremlin Cup, gdzie szybko została pokonana przez Białorusinkę Victorię Azarenkę.

 

 

Maria bez żadnych sentymentów pożegnała się ze swoją kiecką. I niezależnie od jej intencji można powiedzieć, że to chyba dobrze, że tak się stało. Szarapowa ma takich sukienek setki (no może nie identycznych, pewnie nawet lepszych), więc na tej jednej nie zbiednieje, a na licytacji skorzystają ci, którzy albo zostali w jakiś sposób poszkodowani przez los, albo zwyczajnie są zagorzałymi fanami tenisistki.

 

Kibice, których na to stać, mogą spróbować kupić to całkiem ładne wdzianko do środy 31 października. Sukienka plus autograf Szarapowej powinien zachęcić jej zwolenników do wzięcia udziału w akcji.

 

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.