Rio Ferdinand modelem

Ale nie byle jakim i tylko od święta, wtedy, kiedy po prostu trzeba. Obrońca Manchesteru United wziął udział w tygodniu mody, jaki odbył się niedawno w Londynie, a organizowany był pod hasłem Fashion For Relief. Krótko mówiąc, był to rodzaj akcji charytatywnej, której główną pomysłodawczynią jest słynna modelka Naomi Campbell. Tym razem pomoc skierowana została do osób poszkodowanych w czasie powodzi, jaka tego lata nawiedziła Anglię. Szczególnie dla ludzi mieszkających w hrabstwach Yorkshire, Worcestershire czy Gloucestershire.

 

 

To nie pierwszy tego typu pokaz. Naomi. W taki sam sposób pomagała Amerykanom, którzy ucierpieli w trakcie huragany Karina, jaki nawiedził Stany Zjednoczone dwa lata temu. Wtedy w Nowym Jorku pojawiło się wiele gwiazd, które z chęcią zgodziły się wziąć udział w całym przedsięwzięciu. W Londynie nie mogło być inaczej. Zjawiły się same sławy świata filmu, mody, polityki czy sportu. Oprócz Rio na pokazie pojawili się także Elle Macpherson, Alexander McQueen, Boy George, Yasmin Le Bon, Rosario Dawson czy Sting z żoną. Akcję wspierały także Claudia Schiffer i Kate Moss.

 

 

A co my możemy powiedzieć o samym Rio? Podoba nam się: i na wybiegu, i na boisku, i również dlatego, że zechciał wziąć udział w pokazie. Bo to oznacza, że ma chłopak dobre serce, a Ciacha takich facetów lubią szczególnie.