Modne WAGs - Victoria Beckham

Jeśli mówimy o modnych WAGs to nie możemy nie zacząć naszej serii od Victorii Beckham, która w ostatnich dniach daje prawdziwy pokaz stylu, a wszystko to na Nowojorskim tygodniu mody. Przecież nie spodziewałyśmy się chyba, że Posh będzie gorsza od modelek na wybiegu.

 

 

Na tygodniu mody widać wyraźnie, że Victorii znudziła się już czerń. Jej kreacje to feria kolorów i - wyjątkowo slużących jej - dużych wzorów.

 

 

Od dawna wiadomo, że kolor czerwony najlepiej służy kobietom naprawdę szczupłym. Jeśli do tego jest się jeszcze blondynką (nawet farbowaną) efekt glamour gwarantowany.

 

 

Duże wzory, to jest to co Victoria powinna nosić na co dzień. Oczywiście nadal widać, że dziewczynie brakuje trochę ciała, ale ten krój i ten wzór sprawiają, że aż tak drastycznie nie widać galopującej anoreksji.

 

 

Poziome pasy - znowu dla chudzielców. Przeszkadza nam tylko głęboki dekolt - jak dla nas piersi Posh wyglądają wyjątkowo nienaturalnie. A przecież mogła sobie zrobić ładniejsze...

 

 

O to, to. W zielonym Victorii jest naprawdę ładnie, wzory maskują chudość, a nienaturalny biust jest zasłonięty. Trochę tylko ta faktura sukienki przypomina nam pluszowe zasłony.

 

 

 

A jeśli jeszcze Wam mało modnej Posh, zapraszamy do obejrzenia galerii jej zdjęć.