Maria Szarapowa modna na korcie

Dzisiaj, na dachu Rockefeller Center, Maria Szarapowa zaprezentowała kreację, w której wystąpi w pierwszym meczu US Open. Krwistoczerwona, udekorowana kryształami Swarowskiego sukienka projektu Nike jest ponoć inspirowana widokiem budynków stykających się z nowojorskim niebem. Maria zaprezentowała dodatkowo czarno-białą kreację, którą nosić będzie na meczach dziennych.

 

W zeszłym roku, Szarapowa pokazała swoje wyczucie stylu występując w kreacjach specjalnie zaprojektowanych na mecze rozgrywające się w dzień i wieczorem. W tym roku kontynuuje tę strategię pokazując, że dobry gust można połączyć z wygodą tak niezbędną przecież na korcie.

 

 

 


 

 

Współpraca Nike - Szarapowa przebiegała ponoć gładko po obu stronach. Jak mówi sama Maria: '' W Nike zawsze rozumieli moje pragnienie zrobienia dobrego wrażenia w Nowym Jorku, a sukienki które zaprojektowali dla mnie na US Open wyglądają świetnie i równie dobrze się noszą. W tym roku jest to podwójnie ekscytująca współpraca, bo sukienki inspirowane są tym miastem''.

 

 

Dla szefa działu zajmującego się w Nike modą na kortach tenisowych, współpraca z Szarapową była możliwością zaprojektowania stroju dla sportsmenki, której gust jest równie wyrafinowany jak jej gra. ''Maria jest tak samo zaangażowana w grę jak i w modę - to prawdziwa perfekcjonistka. Naszym zadaniem związanym ze strojem na US Open było stworzenie wizerunku, który w szczególny sposób połączy Marię z Nowym Jorkiem''.